Regl ağrısını ne geçirir?

Kıvranıyorum arkadaşlar. Majezik içtim etki etmiyor. soğuk terler döküyorum. Allah tan evde tekim yoksa erkek kardeşimin önünde rahat olamazdım ama geberiyorum. nedir bu ağrı ya

Güncellemeler:
3ay Ağlatıyo arkaşlar, lütfen yardım
3ay öldürseniz ağlamam ama sancı çok fena

0|1
22|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sana sarılıp beraber ağrı çekecek birine ihtiyacın var karnını ovacak ilacını getirip içirecek neyse bu kadar sevgi midemi bulandırdı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Acile gidip bir iğne yaptır 10 dk'ya rahatlarsın. Ama gidemiyorsan da kendini sıcak tut. Sıcak su ile duş al hatta ayaklarını sıcak suyun içinde tut ve uyumaya çalış. Sıcak suyun içine limon, tarçın ve şekerli bir çay yap rahatlatır seni. Magnezyum içeren besinlerden tüket. Magnezyum eksikliğinde kasılma yaşanır. Muz, domates, kabak çekirdeği, badem, rezene, brokoli, mantar gibi. Eczaneden suda eriyen magnezyum tabletlerinden de alabilirsin.
    Mutlaka doktora görünmeyi unutma. İltihap, kistlere bağlı ya da altta yatan hiçbir sebep olmadan ağrı yaşıyor olabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ağrı kesici

0|0
    0|0
  • sıcak su torbası

0|0
    0|0
  • arveles

0|0
    0|0
  • sıkı bir seks ağrıyı keser

0|0
    1|3
  • ayaklarını sıcak ılık suda tut devamlı.. çok geçmezse git bir iğne ol

1|0
    0|0
  • Bebe veya Amerikan aspirini

0|0
    0|0
  • mazejik plus

0|0
    0|0
  • cay iç cay

0|0
    0|0
  • mast geçirir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• İsim olarak aynı olmayacağı için sana adete özel iyi gelen bir ilaç içeriği yazayım eczanede varsa alırsın. Normal ilaçtan daha etkili.

Fransızca ismi : NUROFEN FEM 400 mg İbuprofen

Stéarique acide (E570), Croscarmellose sodique (E468), Sodium laurylsulfate (E487), Sodium citrate (E331), Silice (E551), Gomme arabique (E414), Talc (E553b), Carmellose (E466), Saccharose, Macrogol 6000, Titane dioxyde (E171), Encre d'impression noire : gomme laque (E904), Fer oxyde (E172), Propylèneglycol (E1520), Isopropylique allcool, Butanol, Ethanol, Eau purifiée.

0|0
    0|0
  • Bu ağrı bende de var ve araştırma hastahanesine bile gittim.
    Ağri eşiğimiz düşük olduğu için kronik ağri kategorisinde.
    Ne yazık kı cözümü yok.
    Buscopan plus al mide ağrin yoksa midende sıkıntı yani.
    ya da acile git Buscopan plus kapsül 10 dk yok olur ağri...

0|0
    0|0
  • Arveles al çok etkili

0|0
    0|0
  • papatya çayını dene

0|0
    0|0
  • Postant forte içtikten yarim saat sonra hiç birşeyim kalmiyor ama yine de doktoruna sormadan içme allah korusun

0|0
    0|0
  • Majezik baş ağrısı için kullanılır daha çok👀 bide direk adet kesici. Sakın kullanma derim bir daha. Bende acayip Ağrı çekerim doktor tavsiye ilaçları kullanırım. Mesela Arveles iyidir. Dolormin de aynı şekilde. Bunlardan al kullan

0|0
    0|0
  • İlaç da agrini gecirmiyorsa hastaneye gidip iğne yaptır. Ya da ağrıdan kivrancan mecbuuuuurrr... Kız olmak zor be guzelim

0|0
    0|0
  • Ağrı kesici iç , güzelce yatağına yat, bitki çayı iç, karnına sıcak su torbası koy ve sabret , allah sifa versin 😊

0|0
    0|0
  • Ayaklarına çorap giyin beline sıkı tutucu kuşak sar şu torbası tut arkadan müzik aç o ağrıyı düşünme yaklaşık yarım saat 40. Dkya geçiyo

0|0
    0|0
  • şerbet iç sıcak su torbası ayağının altına koy geçer b

0|0
    0|0
  • ağrıyı çekmek zorundasın

0|0
    0|0
  • Ben bekarken her reglimde iğne vurdururdum yoksa hiçbi şekilde geçmezdi.

0|0
    0|0
  • Ayyy regl diyo ya. Fakirliğin gözü kör olsun. Ben hizmetçime 200.000$ veriyorum, her ay benim yerime regl oluyor. @RamJam

0|0
    0|0
    • 3ay

fakirin popona tam tıpa takmak lazım kanamasın pede para yetiştemiyorlar :D

• Sarı kantaron otu inanılmaz iyi geliyor, ben kullanıyorum

0|0
    0|0
  • dolorex al eczaneden 3tl ve baya iyi

0|0
    0|0
  • şekerli sıcak su

0|0
    0|0
  • 3 gun once yasadım hiçbsy ıcmedm kendi gecmesını bekledm :D

0|0
    0|0
  • Ağrı kesici iç yapcak bişey yok

0|0
    0|0
  • onlar uzerıne hareketler var onları yap rahatlatıyor

0|0
    0|0
  • canım ağrı kesici al

0|0
    0|0
    • 3ay

geçmiyo, çok kötüyse majezik al dediler onu da aldım yine geçmiyor

• 3ay

hmm aile hekime git diyecem kapanmıştır :/ çok ağrırsa bir acile felan git bari

• ayaklarını diz kapaklarına kadar ılık suyu sok sonra acile git iğne vurdur tabi aşırı sancın varsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...