Eşim her kavgamızda bana hakaret ediyor?

Daha 2 aylık evliyim, üniversitede tanışmıştım sevgilimle. 3 yıllık sevgilim. Ben de 24 yaşındayım.
Sevgiliyken böyle bir problemimiz yoktu ama evlendikten sonra kıskançlık krizleri başladı. Susması için her gün bol tişörtler, bol pantolonlar giyiyorum ama hala her gün kavga ediyoruz. Her kavgamızda bana *rospu, fahişe vb şeyler diyor. Hem üzülüyorum hem utanıyorum. Çok sıkıldım artık. Onu seviyorum ama bıktım. Sizce ne yapayım? Haftalardır yanımda uyumuyor bile.

*** Dün akşam sorum "kaba" olduğu gerekçesiyle kaldırıldı, o yüzden tekrar sormak durumunda kaldım.

0|1
14|18

En İyi Erkek Görüşü

• bu gibi sözler..
    eger sürekli tekrarlanıyorsa
    bu durumda onu karşına alıp ciddi şekilde bu tür hakaretlere tahammül edemedigini söyle
    eger abartırsa devam ederse o halde.
    git annenin evine

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence senin baska erkekle yakin oldugunu düsünüyor. Böyle bir durumun olmadigini söyle ve onun böyle düsünmesine ne sebeb olmus ögren derim. Eger evlenmeden önce bazi seyler yasadiysaniz da bunun da etkisi vardir belki daha önce kimlerle yatti acaba diye düsünüyor olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• ayrılmayı düşün

0|0
    0|0
  • rest'e rest yaparak bu konuyu aşabilirsin.. o uyumuyorsa yanında ohh ne rahat ettim diyerek sabah kalkabilirsin.. sonunda o ayaklarına gelecektir zaten. :)

0|0
    0|0
  • Ayrıl ben senle evlenirim la

0|0
    1|0
  • evlenene kadar sana oyun oynamış şimdi aslına dönmüş elde edince bu karakterdeki yartıklar artık kadını bir kendini tatmin edecek cihaz gibi düşünür insan olmadığı için kendi senide öyle görmezler

0|0
    0|0
  • insanları bazen 1 ayda tanımak yeterli olurken bazı insanları tanımak için 20 yıl yetersiz kalır bu neden ile başka bir hayat kurmanızı tavsiye ederim size değer verecek ve sizin değeriinizi bilebilecek biri ile...

0|0
    0|0
  • Çek karşına adam akıllı uyar onu

0|0
    0|0
  • Hemen yol yakinken bosanin.

0|0
    0|0
  • Eşine bu tarz yakıştırmalar yapanlar ne derece geniş çözemedim.

0|0
    0|0
  • Valla Allah kolaylık versin. Adam akıllanacak gibi değil galiba öyle hissettim. Gerçi adam diye lafın gelişi söledim.

0|0
    0|0
  • Boşan dicem ama daha 2 ay olmuş. Gerçi süre de çok önemli değil. Avukata ihtiyaç olursa gel 😂

0|0
    0|0
  • Hep bu Bu mantikli (!) modlar yok mu kafasina gore sorulari kaldiriyorlar canlari sıkılıyor heral

0|0
    0|0
  • KONUŞ YOKSA YOL KISAYKEN DÖN

0|0
    0|0
  • Sizin ilişkide saygı yok saygı olmuyan yerde sevgide olmaz bosan

0|0
    0|0
  • Boşan bence

0|0
    0|0
  • Seni haketmediğini düşünüyorsan yolunu ayır

0|0
    0|0
  • beni sat para kazan de bakalım

0|0
    1|0
  • Kisa ve net beni istemiyor musun de? Baktin yuvan dagilacak gibi eger ki cok seviyorsun, bu da senin eger muslumansan bir adimin olsun afam akilli abartmayacak guzellikte tesetture gir

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Zamanla değişir inşallah

0|0
    0|0
  • seviyorum diyosunuz ya ayar oluyorum ya... seviyorsan insan sevdiğini her haliyle kabul eder şikayet etme... sevmiyorsan al karşına ona deki bugüne kadar namusumu sen korumuyordun ben böyleyim beğenmiyorsan kapı orda

1|0
    0|0
  • O. rusbuysam benle ne isin var g. avat mısın de

1|0
    0|0
  • Bazıları da böyle evlenince değişiyo işte naparsın gerçek yüzü o zaman ortaya çıkıyo böyle birine karşı sevgi besleyebiliyosan helal olsun bide sana o kadar laf ediyo eğer bıktıysan boşan ilerdeki hayatını düşün böyle ömür mü geçer

0|0
    0|0
  • Bence konuşmalısın neden böyle yaptığıyla alakalı sıkılmışta olabilir kimse o ağır hakaretleri işitmek istemez bunu yapmamalı bence bu konuyla igili konuşmalısınız. Yoksa son gözüküyor

0|0
    0|0
  • yaa çok üzüldüm :( konuşmayı dene üzülüyorum de

0|0
    0|0
  • Ya bu nasıl adam kavgada bunları söylüyorsa işin var senin açık açık konuş bence böyle yapmaya devam edersen biter de

0|0
    0|0
  • Evlenince kendini gösteriyor bunlar zaten. Sanki malıymışız ayrılamazmışız gibi davranıyorlar. Ayrılabileceğini göster.

0|0
    0|0
  • Haysiyetsiz bir insanla yapamazsın. Yol ver

0|0
    0|0
  • boşanma davası aç bir an önce böyle koca mı olur

0|0
    0|0
  • Bunu eşine açıkça belirttin mi

0|0
    0|0
  • ayrıl.

0|0
    0|0
  • buda kaldırılır birazdan. çek karşına konuş insan eşine öyle mi der vur kafasına tepsiyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...