Eşim her kavgamızda bana hakaret ediyor?

Gizli Üye
Daha 2 aylık evliyim, üniversitede tanışmıştım sevgilimle. 3 yıllık sevgilim. Ben de 24 yaşındayım.
Sevgiliyken böyle bir problemimiz yoktu ama evlendikten sonra kıskançlık krizleri başladı. Susması için her gün bol tişörtler, bol pantolonlar giyiyorum ama hala her gün kavga ediyoruz. Her kavgamızda bana *rospu, fahişe vb şeyler diyor. Hem üzülüyorum hem utanıyorum. Çok sıkıldım artık. Onu seviyorum ama bıktım. Sizce ne yapayım? Haftalardır yanımda uyumuyor bile.

*** Dün akşam sorum "kaba" olduğu gerekçesiyle kaldırıldı, o yüzden tekrar sormak durumunda kaldım.
Eşim her kavgamızda bana hakaret ediyor?