Benim Yerimde Olsanız Napardınız?

Geçen yazdan itibaren küçük kardeşime bakıyorum, geçen yaz hiç bir yere gitmedim 3 kardeşiz diğer kardeşim okul biter bitmez planı yapıp evi ailemin başına yıkıp ortadan kayboluyor 3 ay boyunca yok. Geçen yaz böyle oldu, bu yazda aynı. Ama bunu sadece tatil olarak algılamayın. Resmen tek sosyal aktivitem bakkala gitmek. Amcama halama bile gidemiyorum, annem sürekli kardeşin var gidemezsin diyor. Bu yazın başında kardeşim yine planını yapıp ortadan kayboldu ben yine evde. Bunaldım diyorum, bizde bunalıyoruz diyorlar. Kimse beni benim düşündüğüm kadar düşünmüyor, babamın işi aslında müsait hani 2 haftada bir olsa bile kardeşimi alıp beni 1 gün rahat ettirebilir, ama yapmıyor. 1 hafta sonra annem küçük kardeşimle memlekete gidiyor bana geliyor musun bile demedi, babamda sen evden çıkamazsın başında annen bile yok evde oturacaksın diyor. Ve işin en berbat tarafı 15 gün sonra okul başlıyor ve ben üniversiteye hazırlanacağım. Yani o kadar bunaldım o kadar bunaldım ki kendi kendime durduk yere ağlamaya başlıyorum. Ben bu stresle bu bunalımla nasıl üniversiteye hazırlanacağım hiç bilmiyorum. En son pazartesi arkadaşlarımla adalara gidebilir miyiz dedim, onada hayır cevabını aldım. Çok çok bunaldım gerçekten, siz olsanız napardınız?

0|0
25

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...