Benim Yerimde Olsanız Napardınız?

Geçen yazdan itibaren küçük kardeşime bakıyorum, geçen yaz hiç bir yere gitmedim 3 kardeşiz diğer kardeşim okul biter bitmez planı yapıp evi ailemin başına yıkıp ortadan kayboluyor 3 ay boyunca yok. Geçen yaz böyle oldu, bu yazda aynı. Ama bunu sadece tatil olarak algılamayın. Resmen tek sosyal aktivitem bakkala gitmek. Amcama halama bile gidemiyorum, annem sürekli kardeşin var gidemezsin diyor. Bu yazın başında kardeşim yine planını yapıp ortadan kayboldu ben yine evde. Bunaldım diyorum, bizde bunalıyoruz diyorlar. Kimse beni benim düşündüğüm kadar düşünmüyor, babamın işi aslında müsait hani 2 haftada bir olsa bile kardeşimi alıp beni 1 gün rahat ettirebilir, ama yapmıyor. 1 hafta sonra annem küçük kardeşimle memlekete gidiyor bana geliyor musun bile demedi, babamda sen evden çıkamazsın başında annen bile yok evde oturacaksın diyor. Ve işin en berbat tarafı 15 gün sonra okul başlıyor ve ben üniversiteye hazırlanacağım. Yani o kadar bunaldım o kadar bunaldım ki kendi kendime durduk yere ağlamaya başlıyorum. Ben bu stresle bu bunalımla nasıl üniversiteye hazırlanacağım hiç bilmiyorum. En son pazartesi arkadaşlarımla adalara gidebilir miyiz dedim, onada hayır cevabını aldım. Çok çok bunaldım gerçekten, siz olsanız napardınız?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gorusuruz anne, gorusuruz baba diyip toplanip giderim.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yok annen geziyorda sana niye izin vermiyo. Çalışsa annen anlarım. Üvey misin
    Bence çalış üniversite kazan rahat edersin

0|0
    0|0
    • Annem çalışıyor ama izinli günleride hep aynı. Şimdi mesela yıllık izni var 15 gün beni hiç önemsemiyor, üniversiteyi kazanıp başka şehire gideceğim diyorum, hiç bir yere gidemezsin bizi unut diyor. Sinirlerim alt üst resmen ne yapacağım bilmiyorum bu şekilde derslere nasıl odaklanırım onuda bilmiyorum.

• Bana en çok dokunanlardan biri sanki sadece ben onların esiriymişim gibi davranmaları, diğer kardeşimi istediği yere gönderiyorlar. Bana gelince yok. Ya bunaldım diyorum, bu sene nefes alacak vaktim olmayacak diyorum kimse bdni dinlemiyor

• Sen sık dişini çalış kazan bir yeri ozaman Ancak rahat edersin diyorum ua üniversite Benim için tatil. Arkadaşlarım ise yazın tatillere gidiyo hep

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah yardımcın olsun :/ yerinde olsam napardım bilmiyorum valla

1|0
    0|0
  • Ben gidip annene "banane kardeşimi ben mi doğurdumda ben ilgileneyim. Neden gençliğimi ona bakarak harcıyım ki" der gider ne istiyorsam onu yaparım.

0|0
    0|0
    • Dedim binlerce kez, öylece gidemiyorum

• Öylece gidemiyorsan aptallık sende kusura bakma. Bir insan yeri geldiğinde masaya yumruğunu koyup sesini dinlettirebilmeli. Yok öyle bir adaletsizliğe tahammül etmek. 15 günün kalmış evde mi geçireceksin bu vakti? Kavgada etseniz tartışsanızda sözünü geçirip gideceksin başka çaren yok.

• Bilmiyorum ne yapacağımı of kafam çok karışık.

• hiçbişey

0|0
    0|0
  • canım valaha senınde ısın grcekten eyce zormus bune kız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah yardımcın olsun ama bu babanın iş meselesini böyle düşündüğünü anlatabilirsin

0|0
    0|0
    • Anlattım, her gün götür demiyorum ki ver eline tableti o zaten oyalanır 2 haftada bir götür onada razıyım bir hava alayım diyorum uğraşamam diyor.

Yükleniyor...