Fal bakarak para kazanmak istiyorum. Bunu Nasıl başlatabilirim?

Hislerim kuvvetli. Tarot bakıyorum. Öğrenciyim. Kendime gelir olur diye düşünüyorum. Bu yüzden günde 3 kişiye falan fal bakmak istiyorum. Sizce olur mu? Tutar mı? Ne kadar kazanabilirim?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Valla şunu diyim, zabıtalara yakalanma :D bir ton cezası var.
    Bence ilk başta arkadaş çevrene bak, sana fotoğraflarını göndersinler, sen WhatsApp tan ya da inatagramdan bak. Ekran görüntülerini instagramda bir sayfa açarak sürekli paylaş. sana oradan fotoğraflarını göndersinler sen de ücretini aldıktan sonra falı yorumlarsın

0|0
    0|0
    • 3ay

Bakıyorum arkadaşlarıma zaten :) Instagramda sayfa açmayı düşünüyorum aslında

En İyi Kız Görüşü

• yapma yani bak bu iş sektörünü bilmiyorum belki akıl verme dersin ses etmem haklısındır ama başka tarafı da düşün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ülkemizdeki kadınların %87 sinin fala inandığını düşünürsek ve kişi başı 5 10 lira desek... İyi para harbi iyi para 2 aya köşeliksin kolay gelsin :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Olur mu? Çok fazla bakan var. Bu endişelendiriyor

• 3ay

Nasıl yapacam peki?

• 3ay

Bununla ilgili çevre edinmem ve mevcut çevrene bunu duyurman onları ikna edip onların seni tanıdıklarına tanıtmasını istemen gerek. Yani bir nevi kendi reklamını yaptıracaksın ilk önce sosyal çevrende sonra sosyal medya da oluşacaktır belirli bir kitle :)

• Hayatta para kazanamazsın.

0|0
    0|0
  • Öğrencilerin bol olduğu bir kafede yapa bilirsin işletmeciyle anlaşıp

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne kadar kazanırım aşağı yukarı

• 3ay

Açik

• 3ay

Değil

• ben de kahve falında bir numarayım ama bize ekmek yok bu devirde çünkü kötüye kullanan çok oldu adını kirlettiler işin...

0|0
    0|0
    • 3ay

Sizinle özelden konuşabilme şansımız var mı? Siz hakkınızla yaptıktan sonra diğerlerini boşverinx

• 3ay

isimsizidealist@mail. com e-mail adresimdir mesajlaşabiliriz...

Kızlar Ne Diyor 3

• ya anlıyorsan bu fal işlerinden biri fincanını atmış ona bir yorum yapsan be kardeş

0|0
    0|0
  • güzel tutturursan birsürü gelecek kız var. azıcık ün yap köşeyi dönersin 😄

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya instagramdan bakmaya başlamayı düşünüyorum aslında :) Günde 3 kişiye falan baksam

• 3ay

Kahvede iyi değilim. Kötü oluyorum bakınca :)

• 3ay

kötü mü oluyorsun? 😯

• Dediklerinin cikiyosa paraya para demesin. cidden cikiyomu falin cikiysa bana da bak

0|0
    0|0
    • 3ay

Allah bilir orasını da tahminlerim ve söylediklerimde yanılmadım neredeyse hiç

• 3ay

Izmirde bir kadin var falcilikla koseyi donmus pasakli birsen duymussundur belki. internete arastir bulursun.
      Banda bakarmisin nolurrrr

• 3ay

Bakarmisin

Yükleniyor...