25 yaşından sonra evlenmek zor mu?

üniversitede okurken bölümümü bırakıp tekrar hazırlanma kararı aldım, istediğim başka bir bölüm var. Şu an 20 yaşındayım seneye kazanırsam inş 21 de başlıcam. Normalde öyle sevgili arayan, evlilik hayali kuran bir kız değilim ama bugün moralim bozuldu. Yaşça büyük ve normalde güzel olan bir kuzenim - ben geç mezun oldum şimdi çevremdekiler benden küçükler evlenecek kimseyi bulamıyorum sende benim gibi olma- diyerek bir konuşma yaptı. Birden kendimi aşırı kötü hissettim

1|1

En İyi Erkek Görüşü

• tam yaşında oluyosun

0|0
    0|0
    • ama onun dediğine göre benim yaşıtlarım erken mezun olacaığı için hepsi bulmuş olurmuş bende kalırmışım öyle tek

• tekrar teşekkür ederim :))

• yıldız için Eyvallah

Erkekler Ne Diyor 17

• zor degıl canım sen once okulunu odaklan okulunu bıtır kendı ayaklarının ustunde durdukdan sonra elıını sallasan elisi

2|0
    0|0
    • ama benim yaşıtlarım ve benden bir kaç yaş büyük olanlar çoktann mezun olup işe başlamış olucaklar geride ben kalıyorum

• rica ederim ne demek ne zaman sohbet etmek ıstersen yaz konusuruz

• aynen bende evlenmedim çalışıyorum tolgaya katılıyorum okuluna bak

• Hayır neden zor olsun

0|0
    0|0
  • ZORR

0|0
    0|0
  • Normalde Erkeklerde evlilik yaşı olması gereken yaş 35+ üstüdür ben 33 yaşında evlendim. Byanlarda olması geren evlilik yaşı ise 25 ile 30 arasıdır. evde kalırım diye korkma mutlaka seni seven ve senin sevebileceğin bir hayat arkadaşın olur

0|0
    0|0
    • Erken evlenenleri gördük şiddetli geçimsizlik deyip boşandılar ve tekrar evlendiler ve yine boşandılar sen sen ol mantık evliliği yap aş ve sevgi evliliği yapma yoksa çok üzülürsün bu arada kuzenine de mutluluklar dilerim inşalllah dilediği gibi olmuştur aksi takdirde hayatı yanlışlıklarla dolu bir insan olabilirdi

• Bir şey olmaz 25 ne ki? :)

0|0
    0|0
  • 45 ten sonra zordur

0|0
    0|0
  • Evlenmek zaten zor bir de yaş girerse dahada zor ama kadının çocuk sahibi olması için en verimli yaş 25-29 oldugu 35-40 arası gebe kalma oranın düştügü gebe kalsa dahi anne için riskli oldugunu okumuştum

0|0
    0|0
  • Zor değil

0|0
    0|0
  • Ya kuzenini sallasanaya öyle bişi yok kaderin varsa biri zaten çıkar olur yani allahın işi belli olmaz o işler geç veya erkenide olmaz

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyordum ama bu konuşmadan sonra birden snaki herkes evlenmişte en sona ben kalmışım gibi geldi

• Yok boşwer hiç takma ya kuzenin ama saçmalamış

• Kezban vol.1

0|0
    0|0
    • ayıp l an

• sizin gibi terbiyesiz erkekler yüzünden biz bayanlar böylesine iğrenç bir üslupla itham edilmek zorunda mıyız?
      senin annen yok mu dünyaya nasıl geldin!
      defol sorumdan

• İnanma kısmetin nerde ne zaman gelceee belli olmaz

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum yani yaşıtlarıyla birlikte okuyup-mezun olup evlenemeyen bir sürü insan vardır yani bu durumda ben üzülmemeliyim

• Evet üzülMEMELİsin 😉😉😉

• sanmıyorum, 30undan sonra rahat rahat evlenenler var

0|0
    0|0
  • Delikli boncuk yerde kalmaz

0|0
    0|0
  • Otuzundan once evlenmek aptalliktir. Yaz bir kenara

0|0
    0|0
  • Hayatın aktif sosyal çevren yoksa turşunu kurarsın tebrikler :D

0|0
    0|0
    • ben güzel değilim zaten aslında her türlü bulamam

• kızların genel sorunuda fazla sıkıntı yapma üni son sınıfa gelınce koca derdıne dusuyolar

0|0
    0|0
    • ben aslında evlenicek biri değilim yani biri evlenecekse en son kişi benimdir ama bu konuşma beni birden niye etkiledi anlamadım

• Yok sen takma kafana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence bu tür şeyler hep kısmet. Kimisi erken okulu bitiyor işini eline alıyır ama yine olmuyo. Yani kısmet te varsa olır takma

0|0
    0|0
  • Ya sacma sapan insanla evleneegine 27 de 28 nde evlen mutlu ol yanlismi millete ne bakiyorsun o konusanlar evliligi cok mukemmel sanki sen oku isini eline al ozgurlugunu dogru insan cikar tika kulaklarini su saplara

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum ama kuzenim baya güzeldir fiziksel olarak. Ahlakıda kötü değil ama bulamıyor birini... Şimdi o öyle olunca ben zaten güzel değilim hepten açıkta kalmış hissettim kendini işte

• Yaaa git talipleri vardir kriterleri bulamiyordur o bulamiyor diye sendemi bulamiycan kizim sacini yolarim senin sacmalama milletede bakma cogu egitimin kiskanir buyizden konusur kimisi gicikligina yapar bosver tatlim

• tamam o zaman :)

• Millete kulak asma

1|0
    0|0
  • 30umda evlenicem ne zoru Allah askina

0|0
    0|0
  • Evlenmek zor degil hic bir zaman zor olmamistir , aslinda zor olan evlenecek insani bulmak :D Evet 25 yasindan sonra hayata bakis acin degisiyor ve kafa dengini bulmak zor oluyor , cunku o zaman sadece duygularinla hareket etmiyosun

0|0
    0|0
  • biraz çünkü olgunlaştıkça kimseyi beğenmemeye başlıyosun

0|0
    0|0
Yükleniyor...