Sizin de böyle değişik hikayeleriniz var mı?

Regl konusunu annem anlatmadığı için kendim tanışmıştım. Hiçbir şeyde hiçbir şekilde yardımcı olmamıştı. Bu yüzden ona karşı utangaç bir insan olarak büyüdüm. Hiçbir şeyimi bilmez. Regl acısından ağlayacak olsam, haberi olmaz. Çünkü bu durumla ilgili herşeyde ondan utanırım. İlk ped taktığımda da, bir odaya geçip 'neden büyüdüm? Her ay buna bağımlı yaşamak istemiyorum' diye akşama kadar zırlamıştım.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• İlk 31 çektiğimde itfaiye hortumu gibi fiskirmisti peceteyi delip duvarı delip yan komşuyu öldürmüştüm tabiki öyle bişiy yok yav 😁😁😁

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Okulda aşı ve kontrol için hemşire geldi orta okuldaydım, soru soruyor su çiçeği vesaire oldun mudiye oldum dedim, sonra regl sordu bilmiyorum belki olmuşumdur ama ismini bilmiyorumdur diyorum, kadın olmamışsın diyor, ben endişelenmeye başladım inatla ya lütfen belki olmuşumdur ama ismini bilmiyorum diyorun, kadın gülümseyerek akşam eve varınca annene sor reglin ne olduğunu dedi. Ben de strese girdim korktum içinden diyorum GERİZEKALI NESLİHAN ŞİMİ SANA YANLIŞ AŞI YAPACAKLAR BU BİLGİSİZLİĞİN YÜZÜNDEN !!!
    Eve varınca sordum annem gülümsedi ablam kahkaha attı ve öğrenmiş oldum

0|0
    0|0
    • 3ay

hahahahahahahha ya belki olmuşumdur bir durun ahahhahahahahah

• 3ay

Ben de 8. sınıfın tatilinde olmaya başladım. o zamana kadar olmadığım için, arkadaşlarımın kıvranmalarından, orama burama geçmiş mi söylentilerinden kendimi çok şanslı hissediyodum. Olunca baya koymuştu :D

• 3ay

Yok bana koymadıydı sadece tuhaf olmuştum bebekler gibi ped belli olur mu diye endişe ediyordum ama boşunaymış belli olmuyo 😊

Erkekler Ne Diyor 3

• Takıl kafana göre kelebek

0|0
    0|0
  • istemesekte büyüyoruz.

0|0
    0|0
  • Ahaha 😂😂😂

0|0
    0|0
    • 3ay

seni gidi twd izleyicisi