Türkiye'nin Tek Muhalefet Partisi HDP İçin Düşünceleriniz Nedir?

HDP dışındaki tüm partiler hukümete açtıkları davaları, şikayetleri geri çekmiş durumdalar ve hukümetin düzenlediği mitinge katılacaklarını açıkladılar.

MHP zaten açık bir şekilde hukümetin politikasını desteklediğini belirtiyordu, CHP de bir çok konuda hukümeti desteklediğini belirtti.
Ben önceden CHPyi destekliyordum fakat Kemal Kılıçdaroğlu'nun güçlü bir lider olmadığını düşünmekle birlikte, artık CHPnin de parti olarak duruşu bana uzak geliyor.

Bilmeyenler varsa, HDP tek tip insan profiline hayır diyen bir parti. Bilmeyenler varsa HDP'nin içinde (milletvekilleri) Ermeni, alevi, ezidi, eşcinsel, türk, kürt gibi herkese yer var.

Bu durumda milletvekillerinde toplumun her kesiminden insanı temsil eden birleştirici tek parti olarak HDP var.

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bir çok belediyesi vekili PKK ya yardım ederken yakalandı Hala neyin kafasını yaşıyorsun ha diyeceksin PKK Kürtlerin savunucusu onun içinmi doğu ve Kürtler PKK yüzünden rezillik ve sefalet çekiyor Diyeceksinki Devlet Doğu ile ilgilenmiyor Peki İş makinalarını Kamyonları şantiyeleri neden PKK kundaklıyor Mühendisleri kaçırıyor dükkanları haraca bağlıyor kısacası senin gibi cahiller verir HDP ye oy

1|4
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hdp bir terorist partidir. Aksini iddia eden ya teroristtir ya teroristtir.

1|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 23

• Hdp nın 4mını cümle alem z1ksın ona oy verenlerınde kanks

2|4
    1|0
  • Oyum dün de HDP ye idi şimdi de öyle olacak.. Tabela solcusu değil gerçek solcuyum.

3|1
    1|1
    • Solcuymus kurtcusunuz solcu adam vatan hainligi yapmaz. Solculuga bok atmayin bari

• @Guneskameray Bir soruya verdiğiniz cevapta dikkatimi çekti.. İflah olmaz derecede bir faşist olduğunuz açık. Beni ahlakınızla siyasi görüşünüzle hiç şaşırtmıyorsunuz.

• Evet cok fasistim yasasin militarizm fasism 👊👊

• hdpnin mk iblisin uşakları

2|3
    1|0
  • Hdp parti değil şeref yoksunluluğunun şekil bulmuş halidir.

3|1
    0|1
  • Kısacası şunu diyeyim. Bütün partilerin açıklamalarında Türk milliyetçiliği yazar, Bir tek HDP de Kürt milliyetçiliği yazıyor.
    Bende parti kurup Laz milliyetçiliğimi yapsam acaba.
    Üleyn ne saçma sapan işler. Kürt olsan ne olur laz , çerkez , abaza olsan ne olur.
    Kafaya bak yaa. Hepimiz Türküz en nihayetinde...

1|0
    0|2
  • Terör örgütünün siyasi uzantısı olan bir partiyi nasıl oluyorda 19-20 yaşında taze beyinler sahiplenebiliyor. Hiç mi görmediniz kundakta öldürülen bebekleri, anasız babasız bırakılan çocukları? Kolu bacağı gözü olmayan gazileri? Nasıl bir soysuzluk var ki kanınız da bu şeref yoksunlarını destekliyorsunuz? Sizin gibi pislikler le aynı havayı bile solumaktan tiksiniyorum. Keşke toplu halde geberip gitseniz !!!

2|1
    0|0
  • Terörü destekleyen bir siyasi oluşum hakkında olumlu görüş belirteceğimi düşünmüyorsundur umarım.

1|2
    1|0
  • Dağdakilerden ellerini çeksinler önce.

2|1
    0|1
  • Seçimden once barış güvercini... Seçimden sonar terörün ve teröristin gölgesinde çatışma çığırtganı... İKİ YÜZLÜLER!!! VESSELAM.

1|1
    0|0
  • teröristler ne zaman halkı savunmaya başlad ya seninde tövbe töve birde halkı savunuyor diyor. sana çok şey söylerdimde neyse

1|1
    0|0
  • Bütün 0.. clari icinde barındıran bir parti

1|1
    0|0
  • HDP'yi bitirmeye cok ugrasiyorlar.

0|2
    1|2
  • HDP=PKK net muhalaefet falan yapmıyor alenen bölücülük yapıyor burada burada tatlı su solculuğu yapma yok HDP herkese hitap ediyor falan diye HDP kürt faşisti bir parti

1|1
    0|0
  • Hendek altında kaldılar...

1|0
    0|0
  • Türkiyede ki tek kardeşim onun bunun çocuklarının partisi. Analarını Meclis koltuklarında zıplatıklattıklarımın partisi. ermeni partisi hdp dir doğru Ama Tek Parti Milliyetçi Hareket Partisidir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle HDP ye oy vermeyi düşünüyorum muhalefet dediğin böyle olmalı ;)

0|0
    0|0
  • Aynen CHP birleştirici bir parti olduğunu gördük 👏🏼

0|0
    0|2
  • Tek muhalefet HDP kalmışsa ülke iyi yerlere gidiyor demektir. ;)

0|0
    1|2
  • Şikayet edildi

1|0
    0|1
  • Güldürdün cici kız

0|0
    0|0
  • Yek bir muhalif oldugu konuyu söylermisin?

0|0
    0|0
  • Haklisin ama bazi gerikafalilar bunu terorist olarak algiliyor

0|0
    0|0
  • hdp değil vhp olmalı. vatan hainleri partisi. daha da beni konuşturma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gerçekten bu şekilde kendini kandırırsın. Bunların hepsine kucak açsa ne yazar sevgili bayan? Terör örgütünü destekleyip binlerce askerimizin ölümüne karşı sesini çıkarmayıp, apaçık bir şekilde dağdaki insanların idolıjısını destekleyen bir partiden bahsediyorsun. Sence insanlığını kaybetmiş bir parti ne kadar kucak açıcı olabilir?

1|0
    0|0
  • Birlestirici mi bölücü parti pkkya g. t veren parti sktr deli

0|3
    0|0
  • teröristlere yardım eden parti

0|1
    0|0
  • alevi ezidi ermeni var nerde hani? terörü destekleyen bir partinin neyini savunuyosun

0|1
    0|1
  • Hdp nin Kürtlerle bir alakası yoktur. Ona oy verende teröristtir

1|1
    0|1
Yükleniyor...