Azeri erkekleri sanalı ne olarak kullanıyor?

azerbaycanda yaşayanları diyeyim çünkü türkiyede tanıdığım adam gibi adamları da var. ama orda yaşayp ordan sanalı kullananlarından bıktım artık. sapıklığın dibini yaşıyor mallar. sanırım o kadar geriler ki sanal dedign şey sapklık için kullanılır sanıyorlar. engellemekten yoruldum nerden buluyorlarsa sürekli facete bir de mesaj gönderiyorlar.

Güncellemeler:
evet zihniyet işi. türkiyede malum zihniyet var zaten en az %50lik. ne internetten anlıyorlar ne başka bişeyden. dünyayı geriden takip ederken böyle yanılgılara düşüyorlar. ama onlara ne kadar küfür etsek de hakkımız yani
...

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu durumu sadece Azerbaycan Türkü erkeklere mal edemeyiz. Ülkemizde de azımsanamayacak kadar çok abaza Türk vatandaşı var ne yazık ki. Bu durum tamamen zihniyettten kaynaklanıyor.

1|0
    0|0
    • azerbaycandakilar sadece türklerden oluşmuyor canikom bunu da belirtiiim de. bir düzüne differen different etnik kökenler var kürtler araplar

• cinsel açlıktan öte bişey bu. geri kalmışlık. sanal nedir nasıl kullanılır oradaki insanlar da gerçek hayattaki insanlar,, bunları bilmiyorlar anlamıyorlar. çünkü daha yeni giriyor hayatlarına ve nasıl kullanacaklarını bilecek kadar gelişememişler

• Ya da sanal alemi sadece cinsel amaçla kullanılan bir platform olarak görüyorlar.

• Azerbaycan ın daha iyi olduğunu sanıyordum bu konularda

1|0
    0|0
    • hiç öyle degl. kesinlikle sanalı kullanmak da gelişmişlikleilgili bişey. hintliler araplar azeriler ve de malum doğulu türkiyedeki kesim ve benzerleri sanal dedign şeyi sapıklk için sanıyorlar o kadar gelişbilmişler işte.

• ben batılıları da görüyorum doğuluları da. henüz konuştuğum bir batılı sapığa raslamadım. bu bir gerçek. ve ben sanalı faal kullanan biriyim. bir sürü ciddi dünyanın kullandığı platformlarda dolaşıyorum, bir sürü insan tanıyorum. dolayısı ile iletişme geçmek için mesaj atanlar da çok oluyor.. ve bir gerçek daha var batılıların ya da uzak doğuluların profiline bakarsın adam çıplaktır bilmem tuaf tuaf resimler, ama konuşunca saygı duyarsın,, bu tarafların profilleri namuslu cinsinden ama bir konuşsunlar zaten her şeyleri de fake. yahu beni sinirlndiren adamın profiline baktım kurani kerim filan fotoları paylaşmış

• Evet o kısmı epey ilginç cidden :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Soruyu anlamadım tam olarak?

0|0
    1|0
    • o zaman anladığın sorulara cevap yaz

• Küçük bir yanlış anlaşılma yaşanmış sadece :) Birbirinizi kırmaya gerek yok :)

• yalnıs anlamısım ozur dılerım tamam kapatalım konuyu

Yükleniyor...