"Ptt iş yerine sevk edildi" ne demek?

Arkadaşlar sinopa mektup gönderdim. Dün akşam en son ki hareket torba kapandı yazıyordu.
Şimdide durum böyle. Anlayamadım bir türlü. Aydınlatırsanız sevinirim çok stress oldum. Mektubum gidecek mi?
1-04/08/2016 13:45:46 Kabul Edildi KAYSERİ/KAYSERİ MELİKGAZİ KAYSERİ
2-04/08/2016 17:01:36 PTT İşyerinden Çıktı PTT İşyerine Sevk Edildi KAYSERİ/KAYSERİ MELİKGAZİ KAYSERİ
3-04/08/2016 17:24:35 PTT İşyerine Girdi Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi KAYSERİ P. İ. D. M/KAYSERİ P. İ. D. M MELİKGAZİ KAYSERİ
4-04/08/2016 17:49:00 PTT İşyerine Geldi kayseri p. i. d. m/Kayseri P. İ. D. M Melikgazi kayseri.
5-05/08/2016 07:13:35 PTT İşyerine Sevk Edildi kayseri p. i. d. m/kayseri p. i. d. m melikgazi kayseri

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• belirli aktarma noktaları var. oraya sevkedilip gideceği ile ilçeye göre ayrılıyo. sonra da ya aynı gün yahut bir günsonra gönderileceği ile ilçeye aktarılıyo. sıkıntı yok en geç bir iki gün içinde teslim edilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yanı suanda ptt subesıne gıtmıs gıdıp kargonu alabılrsın

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• dağıtım merkezine gelmiş bugun mesai saatleri içende alıcıya ulaştırılır ya da mesai saatleri içinde yetişmezse yoğunluk falandan dolayı yarın kesin en geç saat 12 e kadar ulaşmış olur

0|0
    0|0
    • yani gitmeme bir durumu yok değilmi çünkü bir kez dağıtıma gitmiş geri çıkmış en son geri oraya gitmiş iade gibi bişey olmamıştır değilmi

• cezaevine gidecek mektup net edresi yazdım inşallah sorun ollmaz teşekkürler.(:

• yok sorun yaşamazsın o zaman hiç stres yapma :D

• Ulaşmış mi merak ettim

0|0
    0|0
  • ptt kayseri şubesine gönderildi diyo

0|0
    0|0
  • Bütün pttlerdeki postalar toplanıyor olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...