Zeytinburnu sahilinde , aksam 9 dan itibaren , camlari film li bir arabada hos vakit gecirsek?

Polisler siviller vs musallatt olurmu
Cok kalabalik olurmu ya da bulasirmi birileri?
Bos bir yer bulmak gerek sebebni anladiniz,
Ama zeytinburnu falan bu taraflarda olmali , yardimlariniz icin tesekkurler

Güncellemeler:
Evsizlikten degil arkadaslar. Pazarlamak degil kocam arkadaslar. fikirleriniz onemli tesekkurler.

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• 100 TL'ye otel var, dandik şahin koltuklarında harcama gençliğini.
    Diyeceğim ama neyse ucuzu da lazım hayatta.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arabada çok heyecanlı oluyo acayip :D

0|3
    0|0
    • ewett ama motor kaputunun üzerinde olcannn

• @zorkan müthiş oluyoo

• Bize kimse bakmıyo dikkat çekmiyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Sosyal ilişkinizin boyutunu toplumsal açıdan değerlendirip sorduğunuz için teşekkür ederim. bir kenara çekilmiş filmli arabada muhtemelen kontrol olacaktır.

0|0
    0|0
  • Gidin otele ne zevksizsiniz. Araba cok rahatsiz.

0|0
    0|0
  • Polisler basar gençler bize yok mu der

0|0
    0|0
  • Yer bulursan söyle bizde gelelim. Zeytin burnunda öyle bir yer bulacağını hiç sanmıyorum sanmam

0|0
    0|0
  • Kanarya civari musait

0|0
    0|0
  • Zeytinburnu demek he olum her arabanın camını kırıcam gelip bende şişlide yaşıyorum ;) yandınız siz maykıl

0|0
    0|0
  • Fakirseniz söyleyin, paranız yoksa söyleyin bir otele veya pansiyona koyalım sizi rahatla yapın

0|0
    0|0
  • çıkabilirseniz otoban kenarı derim millet hızla basıp geçiyor kimse bişi fark edemiyor. kızın konsantrasyonunu bozmamak önemli sakso yarım kalırsa tekrar devam edemiyor :) tecrübe ile sabit

0|0
    0|0
  • aynı mekanda ben yapıyorum bişey olmuyo. git sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0
    • Sahilin tam olrakl neresinde yapiyorsun , yer yok yaa bir araba fantzisi deneyelim dedik :D

• mekanımı söyleyemem kusura bakma. araba iyidir. ben ve yanımdakiler memnun kalıyoruz genelde. değişik bir olay

• paranız yoksa verelim
    altı üstü 100 tl

0|0
    0|0
  • Elemana ihtiyaç var mı geleyim varsa :D

0|0
    0|0
  • La bir şey olmaz am-k gidin s*kişin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Iyy allahm kendini iyi pazarliyosun valla kadinlik gururun buna musait 😒

0|0
    0|0
    • Kocamla ne yaptigimi sana mi sorucam? Sen kim oldugun ne oldugunu zannediyorsun bir halt bilmeden konusuyorsun. Kendi mi pazarliyor mus musum. Sana mi sorucam a*q? Zibtirgit kadinlik gururumu sana soracak değilim.

• tamam of parmaklarimi sen gibi ucuz namussuz kadinlar icin yoramam benden sonra soylediklerin senin popona girsin caaavvv

• Ya ya s*kim akillisi

Yükleniyor...