Maço erkek mi, kibar, nazik, açık görüşlü erkek mi tercih edilir?

Bizim toplumumuzda her ne kadar erkeklerrin şiddet uyguladıklarından şikayetçi olunsada kibar nazik erkeklere'de duyulan ilgi maçolara oranla daha azdır aslında kadınlar tercihleriyle hayatlarına yön veriyorlar peki ya sizce?

2|1
38|27

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes seçtiğini yaşar..
    Burada hepsi maço der, ilk tokadı yediklerinde de "sevgilim bana şiddet uyguladı" diye gelip konu açarlar..
    "Ayrıl o zaman" dediğimizde ise "ama ben onu seviyorum" derler..
    Kadınlar dayak yemeyi kendisi istiyor kardeşim, kimse çıkıp da kadına şiddet var demesin..

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• maço sevmem. janti erkekler candır. kibar nazik açık görüşlü. ama yaw he olmamak şartıyla. he bir de benden maddi beklenti içinde olmıycak. böyle oldumu çok sevimsiz oluyor. janti olsun, ama kadına hesap ödeten ya da kadının parasıyla geçinen cinsten değil. bir de mesela erkek kankalarıma sesini çıkarmasın, gittiğim geldiğim yere katrışmasın beni kısıtlamasın. ama tutup da beni de birilerine peşkeş çekmeye kalkmasın. hani öyle evliğ çiftler var. adamla karısı eşli grup seks partilerine gidiyor. bana göre o adam en büyük godoştur. bu derece de geniş olmasın. ama maço hiç olmasın. maçoları çekemem. yok dayaktı yok abartılı kıskançlık yok eve kapatmalar, yok hizmetçi gibi görmeler. almiyim kalsın.

1|0
    0|0
    • ya g. vat yazdım o ''yaw he'' olarak görünüyor. buraya öyle çıkmış. bazen bazı müstehcen kelimeleri yazdığımızda otomatik olarak değişiyor buradan.

Erkekler Ne Diyor 26

• Aslina bakarsan kadinlar cok yonlu erkek ister. Duruma gore psikolojiye hitap edecek cesitten

3|0
    0|0
  • maçoluk her ne kadar şikayet edilse de kibarlığa göre daha erkeksi bir özellik olduğundan tercih edilir. hiçbir kadın dayak yemek istemez fakat erkek dediğinin biraz dikta ruhlu olması, sözünü geçirebilmesi, masaya yumruğunu vurduğunda kadını titretebilmesi lazımdır.

1|0
    0|0
  • Valla maço diyen kadin hak ediyor dayak yemeyi. İyi oluyor valla

1|0
    0|0
  • Maço ve nazik olması lazım bir erkeğin.. Erkekliğin genel yapısında biraz sertlik mutlaka olmalı.

1|0
    0|0
  • Kibar erkek gören kızın ilk tepkisi. Aaa bu yumuşak :o

1|0
    0|0
  • valla cüzdanı kalın olan. d

1|0
    0|0
  • Kadınlar maço sever kıskanılmayı sahiplenme zanneder dayağı yediğinde çok kıskanç diye dert yanar kadınlara haktır kibar nazik adamları sevmezler kavga eden içen s.. çan adam lazım çoğuna

1|0
    0|0
  • Bir erkekte hepsinden bir parça olmalı..

Yeri geldiğinde maço, yeri geldiğinde kibar, yeri geldiğinde nazik ve açık görüşlü olmalı..

0|0
    0|0
  • Maço 👍🏻

1|0
    0|0
  • Genelde kibarımdır ama maçolukta yok değil.

1|0
    0|0
  • ben yerine göre nazik olmaya çalışırım... hani kendimi dşündüğüm kadar karşımdakinide düşünürüm

1|0
    0|0
  • Abla şiddet sevmiyorsunuz ama maço olsun diyorsunuz garip değil mi sence de?

1|0
    0|0
  • bizim kadınlar sert ne olursa olsun severler

1|0
    0|0
  • Odun erkek

1|0
    0|0
  • Benim etmeyeceğim kesinde :)

0|0
    0|0
  • Türk kadınları her şeyi hak ediyor herkes Maço demiş iste toplumun eğitim düzeyi belli herkes varoslardan geldiği nasilda belli Maço diyolar dayak yedilermi de kadına şiddet diyorlar hiç üzülmem beter olsunlar bide kalkarlar Avrupayi asagilarlar biz Türk toplumu olarak yaşantımızda africadaki ilkel kabilelerden hiç bir farkımız yok

0|0
    0|0
  • Genelde maço diye tahmin ediyorum

0|0
    0|0
  • hiç erkek

0|0
    0|0
  • Hepsi

0|0
    0|0
  • tercih edilmez

0|0
    0|0
  • Heryerde kibarlık olmayacağı gibi maçolukta olmaz. Yerine göre davranan adam öndedir.

0|0
    0|0
  • Tuttuğumu koparirim hatunum benimdir bende onun kilina ne zarar veririm nede izin veririm ona birsey olmasina. Adam olmak bunu gerektirir

0|0
    0|0
  • maço olsak hayvan dıyorsunuz.
    kibar, nazik olsak top diyorsunuz.
    acık görüşlü olsak sen adamısın dıyorsunuz.
    çok ilginç :D:D:D:D

0|0
    0|0
  • İkisi de içinde olan.

0|0
    0|0
  • Maço iyidir :)

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 37

• maçoo

3|2
    0|0
  • İkisinden birini seçecek olursam kibar ve açık açık görüşlü insanları seçerim. Onun dışında bilgili, kültürlü, meraklı, bilime ilgisi olan, felsefe hakkında konuşabileceğim, tabuları olmayan, anlayışlı ve zeki insanlar ilgimi çeker.

2|0
    0|0
    • Son virgül olmayacaktı, imla hatası yaptım kusura bakma xD iki kere açık görüşlü yazmışım bir de

• Aslında yerine göre. Hiçbir kadın dayak yemeği hak etmez Allahın emanetiyiz ve emanete böyle davranmanın sonu hiç iyi olmaz

1|0
    0|0
  • Yari maco yari roman

1|0
    0|0
  • maço

1|0
    0|0
  • Maço agsjsj😛

1|0
    0|0
  • Maço 😄

1|0
    0|0
  • Hepsinden biraz olsun karisik

1|0
    0|0
  • Açık görüşlü, eğlenceli, muhabbeti saran, benim dediğim olacak demeyen erkek adamdır

1|0
    0|0
  • Maço adam delikanli adam nazik tabiki başbaşayken adama duruşu olan adam kadina güven verir

1|0
    0|0
  • Herşey dozunda ve yerinde güzel oluyor.

1|0
    0|0
  • kıskansın abartmasın sert olsun ama sadece işte... onun dışında efendi terbiyeli nazik kibar eğitimli görgülü ve çook zeki yemek yapan bulaşık yıkayan çocuk bakan erkek olsun olursada benim olsun :D

1|0
    0|1
  • Hepsinden karisik

1|0
    0|0
  • dışarda tuttuğunu koparan bir delikanlı yalnızken samimi sıcak romantik =) öyle biri varsa tabi =)

1|0
    0|0
  • Kibar erkek.

0|0
    0|0
  • Siparişle olunmuyor
    Gönlün kime tutuluyorsa maçosuda kibarlıktan da kalmıyor

1|0
    0|0
  • Kibar , nazik , açık görüşlü

1|0
    0|0
  • Kibar ve nazik olsun bana karşı ama açık görüşlü olmasın 😀

0|0
    0|0
  • Her zaman aynı olmaz ki. Benim psikolojime göre hareket etsin bazen maço bazen çok nazik bazen deli dolu olsun isterim yani

0|0
    0|0
  • Yerine gore erkek

0|0
    0|0
  • Kibar, nazik açık goruşlu bir insan.

0|0
    0|0
  • Maco

0|0
    0|0
  • İkisinden de biraz

0|0
    0|0
  • Maçooooo

0|0
    0|0
  • Hepsi bir arada olsun 😊

0|0
    0|0
  • açık görüşlü tabi

0|0
    0|0
  • Yerine gore kibar yerine gore maço olmali.

0|0
    0|0
  • Maço

0|0
    0|0
  • Kibar nazik olması gerekir ya

0|0
    0|0
  • Tabiki de mangal yurekli erkek 😂

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...