Malum Suriyeliler. Sizce artık İstanbul da ücretsiz olan halk plajlarına ailece gidip yüzme imkanı kaldı mı?

Geçen hafta kuzenimle florya da işimiz vardı plajın oradan geçiyoduk kuzenimle biraz takılalım orada dedik suriyeli erkekler kilotla girenler hayvan gibi bağıranlar kızlara öküz gibi bakanlarla doluydu. Bunlarmı bizim din kardeşlerimiz mağaradan çıkmış gibiler savaştan şerefsizce kaçıp burada öyle denizde orada burada eğlenmekte nedir

1|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Aynen bunlar azgın millet iflah olmazlar mazlum olan varsa Türk milletidir bak savaş oldu onlarda nasilda ulkelerini sattilar bizim icimizdeki karisiklik bize yeter sektir olup gitseler ülkelerine biran once

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Daha iyi günlerimiz bunlar. Yakında hak da iddia etmeye başlayacaklar.

2|2
    1|0
    • Aynen öyle abicim çok fazla çoğalıyorlar az fazla 10 yıl sonra bunlar başlicaklar

• En büyük sıkıntı zaten dediğin gibi kedi köpek gibi çoğalmaları. Tek isteğim benim bu günlerde bu sinirle onlardan birinin bana bir laf söylemesi veya yanımdaki kıza bakması.

• Dövdüğünü adam sayarlar da başın ağrır. Bırak değmezler

Kızlar Ne Diyor 5

• Kesinlikle katılıyorum sana fakat sadece ücretsiz plajlarda değil bir keresinde girişi ücretli olan plajdada rastladım kurtuluş yok malesef bunlardan

0|1
    1|0
  • Sadece denizde değilki her yerde öyleler herşey tam düzeldi derken içine ettiler

2|2
    1|0
  • Allah kahretsin ya lanet olsun

0|1
    0|0
  • bize bile gelmeyen haklar onlara geçti saçmalığa bak

0|1
    0|0
  • Ücretsiz halk plajları ne zaman kaliteli oldu ki? Her boku da suriyelilere atmamak lazım

0|1
    5|5
    • Siz savunmayı devam edin suriyelileri yakında bizde özerklik istiyoruz derler sonra hatay bizimdi derler pkk dan sonra bunlar başlar.

• yukarıdaki 9 kişide yanlış anladıysa bence bir git kendi zekana bak. iyi günler.

• @patates8 ya hadi ordan git bir be sıktın

Erkekler Ne Diyor 5

• eğlenmek her insanın hakkı dünya kurulurken ülkeler yoktu insan vardı ben mal sahibi olunmasına bile karşıyım karl'a göre kişilerin mülkü olamaz islama görede mülk Allahındır. ancak edepsizlik evrenseldir heryerde aynıdır. tahammülün yoksa gidip indir. tepkini yüzlerine koy içinde kin gütme suriyeliler yapıyordur kendi vatandaşımız hayvanlık yapmıyormu yani

1|0
    2|3
    • Elin suriyelisinin oradan buradan gelip benim ülkemde benden daha çok rahat olmasına karşıyım. Aynı şekilde ben eşşekler gibi bir üniversiteye girmek için hayatımın en güzel dönemlerini ders çalışmakla geçiriyorsam elin biri gelip ülkemizde o kadar kişinin önüne geçip direkt üniversiteye girmeyi koyuyor bana.

• bende karşıyım banada koyuyor ama kişilerin değil yönetimin suçu diye düşnüyorum. misaifrliğini unutmuşları görürsem ben uyarıyorum. sende uyar

• Paran yoksa denize de giremezsin artik.

0|1
    1|0
  • haklısın

0|1
    0|0
  • Bizim burda dükkanlarını yağmaladılar. d

0|1
    1|0
  • İstanbul'da olduğun zaman yeşilköyde bazen hafta sonları yürüyüş yapıyorum adım başı suriyeli. Donla gezen, kadınlara laf atan.

0|0
    0|0
    • Haklısın oradada çok fazla suriyeli var

Yükleniyor...