Kapat

Sevgilim bana göre çok güzel, fakat benim o kadar beğenilcek bir tipim yok ama neden benimle birlikte?

Sevgilime böyle bir şey sorduğumda bana güven veriyorsun yüreğine aşık oldum diyor, o kadar zengin bir şey de değilim benim için ailesiyle kavga etti ne olacak hiç bilmiyorum. Sizinde tipe önem vermeden sevgili olduğunuz veya aşık olduğunuz biri var mı?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Bende cirkin sayilirim milletin kopek oldugu adamlar ilgileniyor. Zevksiz bu insanlar demekki azizim. Bosver tadini cikar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum böyle düşünme yoksa ilişkiniz kısa sürer erkekler ayrı kendini bilen kızlar ayrı duygular içindedir

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Mesela ben guzel degilim ama sevgilim cok yakisikliydi.. Oda bana aynisini diyodu... Demekki iyi insaniz.

0|1
    0|0
  • Oldu baya aşık oldum

0|1
    0|0
  • Sende o kızın degerini bil yamuk yapma yeter aldatma yalan söyleme dürüst ol bu ona yeter ve düşünceli ol

0|0
    0|0
  • Kız seni seviyor işte daha ne istiyorsun.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim sevgilim denbenden çok güzeldi... Kendine has bir tarzı da vardı! Bir zaman sonra çekip gitti... Etrafının beni ona yakıştıramayacağını düşündü! Halbuki çılgınlar gibi aşıktı katakterime, duygularıma, bakışlarıma!

0|1
    0|0
  • herkesin kendinde göremediği çekici bir yan vardır bunu sana aşık olan kişi görür kendini o kadar küçümseme

0|1
    0|0
  • Var.

0|1
    0|0
  • bazı kızlar, sevgililerin kendisinden güzel olmasını istemezler.

1|1
    0|0
Yükleniyor...