Söylenen olumsuz sözleri duymamak icin ne yapmam lazim? Fesat yenge ömrümü yiyecek bu gidisle. Yardim?

Bir insan olumsuz olur da bu kadar olmaz. Beterin beteri var tabii ama negatif enerjiye gelemiyorum. Zaten nadir gorusuyoruz ama zehirini akitmadan birakmiyor. Yok kardesim benden once para kazanacakmis (ki dogru degil orda kendini rezil etti), yok diger kardesim boyumu gececekmis, yok okulum uzamis onun kizi once mezun olmus vs vs. Biktiriyor artik hep ayni seyleri tekrarlayarak. Mutsuz oluyorum.

yakinda da kuzenimin isteme durumlari var. Onun adina cok mutluyum ama biliyorumki, bu da bana karsi kullanilacak.

Nasil bir tavir alayim. Ne yapayim ki soylenen sozler bir kulagimdan girsin digerinden ciksin?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yapacağın şey çok basit.
    Yengen: Kardeşin senden önce para kazanacak
    Sen: Harbiden yenge bir baltaya sap olamadık hala. Baba parası yemeye devam ediyorum.
    Yengen: Diğer kardeşin boyunu geçecek
    Sen: Valla yenge yanlarında bodur kaldım
    Yengen: Okulun uzadı, kızım senden önce mezun oldu
    Sen: Doğru diyorsun, kafam basmıyor demek ki.
    Yengen: Kızım evlendi, sen hala bekarsın
    Sen: Yenge evde kaldım, bu gidişle kız kurusu olacam

Özet: Yengen senin sinirlerini bozmaya çalıştıkça ona hak ver, onu kendi silahıyla vur. Öfkelendiğine şahit olmasın. Seninle dalga geçmesine müsaade et, hatta sen de kendinle dalga geç. Zamanla pes edecektir.

1|0
    0|0
    • 3ay

Endogrusu bu sanirim. Su var ki ben genelde tepki de koymuyorum. Hatta cogu zaman gulumseyerek cevap veriyorum. Ama yine ayni yine ayni...

• 3ay

Bir de boyle deneyecegim. Cok tesekkur ederim :)

• 3ay

Her şeyin gönlünce olması ümidiyle. Hoşçakal :)

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu sözlüktekiler zaten ya yengeden ya teyzeden çekiyor.

0|0
    0|0
  • Umursamaz ol he he de geç

0|0
    0|0
  • Çıkmasın lafları geri iade et ezilme

0|0
    0|0
Yükleniyor...