Igrenc evim hakkında haksiz miyim? Lütfen okuyun artık deliricem?

Oncelikle yazacaklarimin hepsi doğru size ailemden ve onları sevmeme sebeplerimden bahsedecegim
Oncelikle annem ve babam ben kendimi bildim bileli beraber ayni odada kalmaz annem salonda çoğu zaman da yerde halinin ustinde yatiyor. Aylik gelirimiz 7 - 8 bin. Buna rağmen evdeki koltuklar yillardir delik. Evimiz apartmanimiz güzel pahali ancak içindeki esyalar 90li yillardan kalma duvarlarin boyasi çıkmış. Annemle babam sürekli birbirine bagrir annem kafasinda kurduğu şeyi herkese yaptirmaya calisirken cenesini hic susturmaz sinirden aglayip kendimi camdan atacak hale geldiğimde ise yahu çocuğum ne dedim ki şimdi diyor bana. Hiçbir düzen yok her yer darmadaginik. Bizde aileye saygi da yok herkes birbirine Senden bıktım gidicem kurtulcam diyor. Kardeşimle ben guzel bölümler okuyoruz gittik zaten. Diger kardesim de gidicem kurtulcam diye sürekli bagriyor. Daha çok şey var. En önemli sorun ise anne siz babamla böylesininiz dedigimde miç miç canim cicim diye bir sey yok dizide miyiz diyor normalinin bu olduğuna inandirmaya çalışıyor. Lutfen yorumlayin... inanin bu hayat bana cok ters...

Güncellemeler:
Ilk kez paylasiyorum.. paylaşması bile zordu

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• İnan ki seninki kadar olmasa da benim ailemde de sıkıntılar var. Örneğin saygısızlık, anlayışsızlık, sevgi eksikliği benim ailemde de hakim. Ama ben bırakıp gidemiyorum da. Hoş çözüm bulmaya çalışıyorum o da olmuyor. Zaman zaman karşıma alıp konuşuyorum, ama haddimi aşarım korkusuyla bir yerden sonra kafamda kurguladığım gibi konuşamıyorum.. Ne yapacağım bende bilmiyorum ama benim için bırakmakta çözüm değil.. Hakkımızdan hayırlısı, Allah yardımcımız olsun..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Baska eve cik ne ariyon orda.

0|0
    0|0
  • Yorumlayabileceğim bir durum değil. Umarım kendi aileni kurduğun zaman bunun psikolojisi seni olumsuz yönde etkilemez.

0|0
    0|0
  • Yahu zaten o evde değilsin, sanane Ozman?

0|0
    0|0
    • Ya tatil icin mecbur geldim. Yazlari burdayim

• Zengin bir koca dersen çare olabilir Matmazel 😊

0|0
    0|0
  • Para var huzur yok.

0|0
    0|0
  • büyümü yaptırmışlar la size :D çok enteresan

0|0
    0|0
    • Evet cok enteresan. .. ben de şokum

• evlen kurtul

0|0
    0|0
  • günaydın allah hayırlısının versin allahım yardımız olsun

0|0
    0|0
  • zor bır durum

0|0
    0|0
  • Annen le baban sanırım mantık evliliği yapmış. bunun faturasını size ódettiriyolar

0|0
    0|0
    • Aynen öyle. ...

• Annem de calisiyor. Durum oyle evet malesef

• Neyse kurtarmışsın kendini kib

• annen ile baban NE iş yapıyor

0|0
    0|0
    • Dukkanlari var babamin. Annem de ogretmen

• Sen sasirmadin mi bu duruma. Cok kotu değil mi

• şaşırmadım Çinkü binamızda da örnek var. onlara NE desen boş. sorsan onlara göre evlilik öyle. çocuklarına annelik babalık yapmak da para ile. paranı veriyorum telefon alıyorum. giysi alıyorum daha NE kafasındalar. uzaklaş okulunu oku. eve gereğinden fazla yaklaşma. eğer gelecekteki hayatını düzeltmek istiyor isen uzak kal

• Sonra da cocuk buyuyunce anne babasina bakmayinca kotu cocuk yeni nesil boyle derler

0|0
    0|0
  • üzüldüm snn adına hayatta dileklerimin 1 sağlık 2 huruz ki sende ikincisi yok

0|0
    0|0
  • Bizim evde oyle kavgasiz gunumuz yok hele annem cildirtiyor beni babam ayri psikolojim bozuldu kalkip konusurken neye patlarsa patlasin cakicam agzinin ustune diyom iki tane ama iste anne baba. Hatta bir ara babama vurmamak icin son anda rotayi cama cevirdim kolum kesildi.

0|0
    0|0
    • Ben kactim uni icin gittim sen de git ha dayanılmaz bir sey bu... bize ne yaptıklarınin farkında bile degiller

• haklısın az kaldı işte okulun bitsin başka eve çıkarsın az daha savret

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ailen çok cimriymiş psikolojileri bozuk sanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...