Sanırım ben gerçekten kafayı yiyorum?

Şu saatte olur olmadık düşünceler geçiyor aklımdan herkesten şüphe duyuyorum yaptığım her şeyi en kötü şey olarak görüyorum düşüncelerden uyuyamıyorum 2 saattir ağlıyorum arkadaşlar 🙁 Anksiyete teşhişi konmuştu zaten geçen yıl fakat ilaç falan kullanmak istemiyorum rehabilitasyon merkezine falan mı yatsam napsam bana yardım edin?😔

0|0
221

En İyi Erkek Görüşü

• Sen düşünsende ve ya düşğnmesende istemediğin ve ya istediğin şeyler gerçeklecek hayatın da ne diye düşünüyorsun ki aklın başında sadece böyle endişe yaşıyorsan birazda kendi halini düşün ne kadar gereksiz olduğu düşğn niye boşuna düşünceksin ki baksa yenmen gereken bir durum söz konusu zaten düşünceden yana sıkıntın yok o zaman düşün ve kendin de özü bul amacını anlarsan hiç bir sıkıntın kalmaz.

0|0
    0|0
    • Böyle düşünmeye çalışıncada olmuyor😔

• Kendi durumumdan korkuyorum ve elimden bişey gelmiyor kendime yardım edemiyorum

• O zaman yqpcağın tek şey ilaçlarını düzelene kadar kullanman. Çok geçmiş olsun

En İyi Kız Görüşü

• Ben çoktan yedim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Başkaları kimin umrunda ya.
    Hepsinin yapacak birşeyleri olsa bile, umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • Kimsin sen? Şüphesiz sen, sen değilsin.

0|0
    0|0
  • Çok fazla düşünerek en mutlu anını maf eder insan, fazla düşünme seni mutlu edecek ugraslarla uğraş kafanı dağıt yemek yap mesela zihnini rahatlat ailenle ilgilen

0|0
    0|0
  • Arkadaş cevreni degistir ve bir köpek al besle bana güven sana sevgiyi ögretecektir o köpek duyguyu insanlıgı

0|0
    0|0
    • Köpekleri gerçekten çok seviyorum ama besleyebilecek bir ortamım yok şu an

• O zamn hergünbir köpek sev insanın duygularını 0 layan tek canlıdır o kötü seylerde dusune her zamn hayatında kotu olacak degildir gun gelecek sanada gulecek banada gulmedi yıllarrdr ama :)

• Peçete vereyim mi iyi gelir

0|0
    0|0
  • Sana bir tatil birde alkol lazım

0|0
    0|0
  • Uykusuzluk ve yorgunluktandur

0|0
    0|0
  • İlaç kullan bence

0|0
    0|0
  • Uyusana

0|0
    0|0
  • Takintili olmaktan vazgec

0|0
    0|0
  • biraz sakinleş duş falan al

0|0
    0|0
  • Fazla takma yaşa gitsin

0|0
    0|0
  • Sana kimse yardımcı olamaz

0|0
    0|0
  • Günaydın hayırlı cumalar allah yar vr yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Mwlsin cunku

0|0
    0|0
  • Sana benim gibi biri lazım

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Sakin ol can bende senden farksız degilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...