3 iş teklıfı var cinemaxımum, metro market ve çağrı merkezi sizce hangisi?

3 iş teklıfı var cinemaxımum, metro market ve çağrı merkezi sizce hangisi?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Cagri merkezi yipratir adami pek tavsiye etmem iki yil calistim tum duygularimi kaybettim diyebilirim..😫

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çağrı merkezinde saçma sapan sorulara maruz kalacağına git cinemaxımum kafan rahat etsin ya öyle tipler var ki evlat olsa bomba koyar uzaktan patlatırsın buram ağrıdı acaba ölür müyüm bu ilaç bende sarhoş etkisi yaptı bu ilacı alsam yan etkisi kilo verdirir mi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• pozisyonlar?

0|0
    0|0
    • 3ay

sinema müd. yardm.
      metro;reyon
      çağrı merkezi satış yok sadece yardımcı oluyoz

• 3ay

çağrı merkezi satış yok sadece hastalardan gelen ıstekleri karsılıyoz amerıkan hastanesınde

• 3ay

daha fena ya ilacının yan etkisini beğenmeyen mi dersin minicik baş ağrısını tümör sanan mı veya çocuğu hasta telaş içinde bir anne mi hepsiyle muhatap olmak zordur :)

• Metro marketteki pozisyon iyiyse kaçırma derim.

0|0
    0|0
  • Sinema mantıklı.

0|0
    0|0
  • Ya bir isi bana ayarla bari

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• metro

0|0
    0|0
  • Cinemaximum bence, ailenden film izlemeyi seven birileri varsa ücretsiz girebilirler. Bu senin için de geçerli.

Metro market'e gerek yok. Ancak kampanyalı ürünler önceden haber veriliyor. Avantajı bu.

Çağrı merkezi ıh ıh. Yok.

0|0
    0|0
  • O çağrı merkezinden beni arayıp ürün kakalamaya kalkma kanka; küfürediyom ben genelde 😃

0|0
    0|0
    • 3ay

kanka amerıkan hastanesi sadece hastalardan gelen istekleri karsılıyoz nasıl sence

• 3ay

Kanka a. hastanesini günde kaç kişi arayıp istekte bulunur? Bilemedim ben.

• sinema müd. yardm. seks o zaman ama hepsinde de çok çalışırsın ama film karı kız çok olur

0|0
    1|0
  • en çok parayı kım verıyorsa oraya git

1|0
    0|0
  • Eğitim durumun nedir bir de islerdeki kazancın ne olacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...