Ellerdede Türk bayrağı sokaklar ne güzel değilmi?

Mesele vatan ise mesele devlet ise mesele bayrak ise. Evet milyonlar sokaklarda ellerde türk bayrakları Şanlı ceddimizin Şanlı marşları çalınıyor. Anlatılan her hikaye duygu yüklü. Anaların dedelerin yiğit delikanlıların Genç kızların o dik duruşunuz yokmuydu.. mermiye tanka göğsünüzü siper edişiniz yokmuydu. Hele ülkücüsü muhafazakarı solcusu tek yürek omuz omuza duruşunuz yokmuydu... SEN SİNİRLENİNCE NE GÜZEL OLUYORSUN TÜRKİYEM.. oyun büyüktü. Ama Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır.. iç savaş istediler denediler... çünkü biliyorlar. Amerika sından Rusya sına İngiltere sinden Çin ine kadar göğüs göğüs e bizim le savaşılmaz.. Çünkü yer yüzünde ölüm ü ödül sayıp esareti ölüm bilen bir millet daha yok. TOPLU VURDUKÇA SİNELER BUNU TOP SİNDİREMEZ.. Genç inden yaşlısına hepiniz çok güzel siniz. Bizlerde bu topraklar ın bu vatanın bekçileriyiz. YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE!!!

0|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten öyle Türk bayrakları ile çok çok güzel birkaç gün oluyo Taksim mydanındaydım heryer kırmızı beyaz dedim taksim bu işte gerçek sahiplerini bulmuş beklenen tablo aslında gezi parkı hallerinide biliyorum çünkü taksimin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet

0|1
    0|0
  • Ya ben gittim bir kere hep Tayyip propagandası

1|1
    0|1
    • Bana öyle geldi:)

• Sen memleket in için o bayrağı salla yinede herkesin karşısı vatan vatan için kişilere küsülmez kızılmaz kişiler gidici kalıcı olan vatan dir 😉

Erkekler Ne Diyor 3

• Türk bayrakları güzelde turuncu mavi bayraklar iğrenç.

1|0
    0|0
  • Savaş yaklaşıyor aga. Savaş kapıda.

0|1
    0|0
    • Gelecekleri varsa görecekleri de var.. zerre korkan namussuz şerefsizdir kendi payıma aga yeterdi derdimiz vatan olsun 😉

• Adamsın adam. Adam. Adam. Adaam. Asker olmak çok istiyordum da hatta seçecektim ama askerlerin başına gelen son olaylardan sonra...

• dincilerin kavgasina bayrak sallayacak değilim. kimi kimden kurtardiğinizi saniyorsunuz? it ve köpeğin dalaşından başka bir şey değildir bu.

0|0
    0|1
Yükleniyor...