Plajda Neden Futbol Topuyla Hep Voleybol Oynanır ve Toplara erkekler Neden Ayakla Vurur?

Ne Güzel Oturuyordum Bugün Kenarda Gölgede Arkadaşlar Çağırdı Voleybol Maçı var dediler Pizzasına. Olum Dedim Geçen seferde Geldik Hep yeniliyoruz Kızlara dedim. Olsun Abi dedi Bu sefer Güçlüyüz 20 sayıdan 3 set yapacağız dedi. Kalkttım Bizim ekip her zaman ki gibi 6 kişi onlar da 6 Kız. Hakem de var Taşıma Kuralı fileye temas kuralı da olsun diye anlaştık. Nesine olsun patates meyve suyuna dedik Biz de Alkol sigara yok dedik. Tamam Dediler. Setlerde 2 şer dakika 2 mola alınabilir dedik. Başladık ilk seti 20 ye 9 Kaybettik. Tabi Bizim adamlar kumda uçuyor rövaşata vale vuruyor sanki maç yapıyoruz. Gençler dedim ayak kullanmayalım. Neyse ikinci Seti 20 ye 13 kazandılar. Tabi Top her zaman olduğu gibi futbol topu olduğundan bizim adamlar manşeti bile göğsünde yumuşatıyor. Son setteyiz artık 14 e 9 yeniliyoruz top geldi kafayla yumuşattı biri diğeri bir vole vurdu Hakem kuleden aşağı:)) Maç tatil edildi. Biz Kaybettik. Tabi İzmirin kızları da dalga geçmeyi hiç sevmezler, bir daha plaja gelmeyin gidin ganyan bayine biz de sizi bişey sandık nerde yemekler siz gidin denizden kestane çıkarın falan filun. Alaçatı sahilinde yine rezil olduk. Ben ne Güzel gölgede oturuyordum Kızların diline düştük kim bu voleybola ayakla vurma kuralını getirdiyse onun kulaklarını çınlatıyorum. Hatta Kızlardan biri fileyi alın da kahvenin önünde çalışıp gelin dedi:((

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...