Yaptığınız en büyük fedakarlık nedir?

Evet, dökülün hanımlar beyler. Kimler için neler yaptınız?

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkek ve bir baba olarak en büyük fedakarlıkarım şu an 6 yaşında olan kızım içindir. Doğdu doğalı ne zaman ağlasa ya da gece uyansa mutlaka uyanıp bakmışımdır. Bu seferde annesi ilgilensin sorınsalına neden olmamışımdır. 6 yıldır her Sabah 6-7 de uyanıp kızımla oynuyorum onunla ilgileniyorum. Bence büyük fedakarlık ama çok da keyifli.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım okul çıkışında dayak yemişti ve ağlayarak beni aradı açtığımda sesi çok korkmuş geliyodu yanına gitmemi istedi evde bozuk para olmadığı için yanıma 50 tl almıştım okul ile evim arası taksiyle en fazla 10 tl tutuyodu taksiye bindiğimde ve okulun önüne geldiğimde taksici bozuk parasının olmadığını ve ilerdeki bakkaldan bozdurması gerektiğini söyledi bende o an arkadaşımı okulun önünde oturup ağlıyoken gördüğümden hemen taksiden inme gereği duydum ve üstü kalsın deyip direk arkadaşımın yanına gittim ve hatta dönüşte eve yürüyerek gitmek zorunda kalmıştım :D 8 sene geçti üzerinden ve hala yakın arkadaşım yine olsa yine yaparım :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Kardeşim gibi sevdiğim bir insanın banka borçlarını ödemeye yardım etmek. Sonuç olarakta borçlarını iplemediğini ve yeni telefon aldığını görmeme rağmen bozuntuya vermeden yardıma devam etmek :)

1|0
    0|0
  • sokak kedisine su vermiştim

2|0
    0|0
  • Fedakarlık yapınca insanlar şımarıyor.
    Üstüne bir de nankörlük yapabiliyor.

1|0
    0|0
  • Arkadaşımın her dediğini yapmıştım bir vakit karşılık şey beklemeden ama o iğrenç yüzüyle bir teşekkür etmeyi bile bilmezdi sonra senin ben dıdıt diye saymaya başlayınca da bida gelemedide her gördüğümde uyuz olurum hala insanlıktan nasibini almayanlardan :D

1|0
    0|0
  • durumu olmayan bır akrabama gızlıden yardım edıyorum her ay market alısverısı yapar gece kapısına bırakırım yanına da bır mıktar para koyarım

1|1
    0|0
  • Birine borç vermek

1|0
    0|0
    • 3ay

parayı seviyoruz?

• 3ay

Fedakarlık yapınca insanlar şımarıyor, bir kere hayatımın hatasını yaptım ondan sonra bıraktım feda olayını

• 3ay

yalnız değilmişim. en iyisini yapıyorsunuz.
      beklediğim cevap buydu. (beğenme emojisi) :)

• bir kız arkadaşım vardı, iğne yaptıracak ve pskolojik olarak korkuyor :D Sırf o korkusunu yensin diye bir iğnede ben yaptırdım :=)

1|0
    0|0
  • Bir tane kadını taciz ediyolardı eli bıçaklı 7 kişinin arasına girdim.
    Sonuç o gün dayak yemedim yumruk bile yemedim hatta ama kadınla bir göz göze gelmiştik o kaçarken :D utanmasa sigara yakıcaktı :D

1|0
    0|0
    • 3ay

helal olsun :) cesaretinize zeval gelmesin inşallah :D

• 3ay

Çıkmasında zaten biraz sadist bir insanım ne yapacağım belli olmaz benim :D Onlardan bir tanesini en son jiletli tellerin üstüne atmıştım acaba ne oldu 1 yıldır çok merak ediyorum bu soruyu :D

• 3ay

evet, açığa çıkmaması en iyisiymiş. ben de merak ettim şu an. :)

• kimse için bir şeyler yapmayı doğru bulmuyorum kendileri için bir şeyler yapmaya teşvik etmek bu konuda yardım etmek en büyük fedakarlıktır

1|0
    0|0
  • hatırlamıyorum

1|0
    0|0
  • Benmi Beynimi Kaybediyordum ya onun için ₺ Halanda olsa kaybederim sorun yok ₺

1|0
    0|0
  • Borç vermek.

1|0
    0|0
  • Arkadaşımı ağaçtan düşerken tuttum ama kolum kırıldı.

1|0
    0|0
  • En sonunda beni narsist olmakla suçlayan bir kız için hazırlık sınıfını bırakmıştım.

1|0
    0|0
  • Yapılan fedakarligi hatırlamamak daha iyi diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • arkadaşlarım için kendime yaptığım kötülük

1|0
    0|0
  • Zamanımı verdim

1|0
    0|0
  • askere gittim, ve doğup büyüdüğüm şehirden taşınarak istanbula geldim

1|0
    0|0
  • karşımdakine güvenmek!

1|0
    0|0
  • Ne yaptıysam kendim için yaptım 😊😊

1|0
    1|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Onu 3 yil beklemekti.

1|0
    0|0
  • Az once bir kiza bakimli olmasi icin koca koca paragraflarla oneriler yazdim bence buyuk emek var 😌

1|0
    0|0
  • Annem için fedakaelık yaptım ❤❤

1|0
    0|0
  • kardeşim için bayramda bana alınacak giysilerden fedakarlık yapmıştım 10 yıl kadar önce

1|0
    0|0
Yükleniyor...