Giresunda okuyan yaşayanlar bakabilir mi?

Tercihlerimi yaptım büyük ihtimal giresun alucra myo gelir. Giresunda okumak nasıl, insanları nasıl? Kolay uyum sağlayabilir miyim acaba? Biraz soğuk kanlıyım ama herkesle anlaşamam öyle. Birde alucra myo da okuyan varsa nasıl bir okul anlatabilir mi biraz?

Güncellemeler:
+1

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul'da yaşıyorum ama memleketim Ordu sık sık giderim anne tarafımda Giresun/Alucralı yani benim memlekete gidiyosun büyük ihtimalle olursa :) Öncelikle şunu bil aklına Giresun filan gelmesin sadece Giresuna bağlı bir ilçe Giresuna uzaklığı ortalama 2 saat deniz yok yeşillik öyle karadeniz yeşilliği gibi değil iklimi tamamen farklı fındık filan hiç yok insan nüfusuda yok denecek kadar az ilçede pek gelişmemiş daha çok Sivasa yakın Sivas Erzincan Gümüşhane hattına yakın oraları canlandır gözünde aklında karadeniz olmasın yani açıkcası ben pek tavsiye etmem Alucrayı özellikle büyük şehirlere alışıksan yinede hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
    • Bende küçük şehirdenim ama o kadar değil tabiki yaşadığım yer

• Bilmiyorum Alucra bana baya küçük geliyor Giresun ilede alakası yok aklında Karadenize gidiyorum gibi düşünce belirmesin sahille çok çok farklıdır.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bakarlar şimdi

1|0
    0|0
  • pkk terörü var oralarda...

1|0
    0|0
  • Giresunluları hiç sevemedim

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.