Mahalle baskısından hiç mağdur olduğunuz oldu mu?

Mahalle baskısı, kısaca genel olarak insanların birbirini tanıdığı ve yaşadığı yerlerin yakın olmasıyla birlikte kişiler üzerinde tercih yönetimidir. Bireylerin bu sebeple bir birine zarar verdikleri ve depresyona girdikleri görülür.

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• çok mağdur oldum ündeyken özellikle
    oruç tutmak yasak gibi bişeydi oruç tutana kötü gözle bakılırdı ve herkes ona bişiler ısmarlamaya kalkardı
    kötü günlerdi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Komşuları tanımıyorum mahalle ortamı yok herkes muşmula surat zaten binalar full tontoş emekli dedelerle dolu 😂😂
    #Karşıyaka

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Anam babam bana baskı kurmamış mahallelinin ne haddine. Herkes kendi kıçına baksın. Elalem ne der diyerek bir hayat süremem ben

1|0
    0|0
  • Bana kimse bisey diyemez ustume geldiklerinde deliye vuruyorum kendimi illahlah ediyorlar 😄

1|0
    0|0
  • Canı cehenneme mahallenin

1|0
    0|0
  • Pek benim hakkimda konusamazlar çünkü utanmam sıkılmam benim hakkimda soyledigi seylerin daha beterini onlara soylerim o konuda çekincem olmadıgını bilirler :Dd

0|0
    0|0
  • olmadım

0|0
    0|0
  • EVET BİRGÜN KAPRİ GİYİYORUM DİYE TEYZE UTANMIYORMUSUN OĞLUM BURADA BAYANLAR VAR DEDİ HESİDE 80 YAŞLARINDAYDI BENDE İNTİKAM İÇİN BİRDAHAKİ SEFERE PENİSİMİ KAZIK GİBİ YAPIP GEÇTİM YAN YAN İŞTAHLA BAKIYORLARDI BİZİM HALK ÖN YARGILI AMA BEN ARKALARINIDA YARACAĞIMI SANIYORUM

0|0
    0|0
  • ben ınsanların ne dedıgıne bakmam... umursamam

0|0
    0|0
  • Mahallem yok

0|0
    0|0
  • F*ck the others.

0|0
    0|0
  • Yok genelde ben baskı yaparım mahalleye 😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Olmadım

1|0
    0|0
  • Genellikle kaarsızlardır ve bazen bu durum canımızı sıkabilir. :))

1|0
    0|0
  • Güzel bir semtte yaşıyorum, olmadım

0|0
    0|0
  • hiç umursamam

1|0
    0|0
  • Cok oldum

1|0
    0|0
  • Oldum çok saçma bir dönemdi

0|0
    0|0
  • Koy önlerine 5 kg çekirdek 1 saat demeden dedikodu arasında bitirirler gıybetçiler 😁😁

0|0
    0|0
  • Yok ya takmam insanlari ama ailemin baski yaptigi oluyo bana sadece ailem karisabilir mahalleli mal teyzeler degil

1|0
    0|0
  • olmuyom hiç kimseyi takmıyorum ne düşünürlerse düşünsünler

1|0
    0|0
Yükleniyor...