Haksız yere suçlanıyorum?

Haksız yere suçlanıyorum?
Merhaba arladaslar bu resimdeki Yanki Kiran isimli sahis benim. Bu face gonderisinde Arda ozden isimli sahsi ustunde osman vatan isimli sahis seriat yanlisi yorumlarda bulunup isidcilere mucahit demitir. Bende ona kufrettim ama sonra meryem yildiz isinli sahis Osman vatanin yorumun gozukmedii bu ss alip bana yanki kiran ateisti cumhurbaskanina kufrediyir diye iftiraa bulunup bunu akp grubunda paylasmis. Akplilerde grupta beni fetocu ve cumhurbaskanina kufur etti diyip hakkimda sikayette bulunmuslar. Halbuki ben o gonderinin ustundeki sahsa kufretmistim. Ben sucsuzum ama Şu an fetocu oldugumu dusunuyorlar ve beni ifade vermeye cagiriyirlar. Haksiz yere suclandim. Meryem yildiz sisimli sahis hakkimda iftirada bulundu. Bu ss ide bana bu akp grubundan buru atti sen cumhurbaskanina kufretmissin deyip bende o adama herseyi acikladim benden ozur diledi. Ama yinede yargilaniyorum. Ne yapabilirim.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kim olursa olsun keşke küfür etmeseydin

0|0
    0|0
  • Görüşler ne olursa olsun bunu küfürle ifade edenlere acımıyorum. Oh olsun. Üslup öğren zekice tartis bir dahaki sefere. Kuduz köpek gibi klavye artistligi yapma. Ders olsun sana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...