Ablamla aramdaki iliskiye yardım eder misiniz?

Ablam 3 hafta sonra evlenicek ve bu düğün telaşı içinde ona elimden geldiği kadar destek oldum her seyi tam mükemmel eksizsiz olsun diye cok fazla uğraştım saatlerce uyumadim bunlarin hepsini biliyor ve benim ablam biraz pireyi dev eden cinsten 2 gun once nisanlisiyla cok buyuk kavga etti ve ben araya girdim diye "benim hicbi zaman yanimda destek olmadin bir kardes gibi" vs laflar soyledi ve bana vurdu ve ondan oncede surekli laflar sokuyodu durup dururken ama ben stresli vs diye alttan aliyodum simdi konusmuyoruz sizce ne yapmalıyım

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten yapacagini yapmissin. bir sure daha alttan al bence, hala stresli bence...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Stresli bir dönemden geciyo bence cok ustune gitme araya da girme oyle onlarin arasinda bir sey

0|0
    0|0
    • 3ay

Onunla konuşmuyorum Şu an birbirimizle tek kelime laf etmiyoruz bana el kaldirdigindan beri sence arami duzeltmeli miyim

• 3ay

Duzeltmelisin. O senin ablan ne olursa olsun

• 3ay

Dogru diyosun

Erkekler Ne Diyor 1

• ablan stresten 3.5 atıyor düğünden sonra düzelir

0|0
    0|0
    • 3ay

Onunla konuşmuyorum Şu an birbirimizle tek kelime laf etmiyoruz bana el kaldirdigindan beri sence arami duzeltmeli miyim

• 3ay

düğünden sonra düzeltir kendisi rahat ol sen

• 3ay

Tesekkurler

Kızlar Ne Diyor 1

• Haline bırak fazla fedKar olmaya luzüm yok

0|0
    0|0
    • 3ay

Konuşmuyoruz sence arami duzeltmeli miyim yoksa hatasini anlayasiya kadar konusmayayim mi

Yükleniyor...