Çerkezlerden kız almak?

Merhaba arkadaşlar abimle kız istemeye gidecegiz ama bir sorun var kız çerkes kızı arkadaşlar abimin üzülmesinu istemiyorum ve soruyorum:ÇERKES KIZINI ALMAK ZOR MUDUR?

0|1
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Çok zor. Yabancıya kız vermeyiz. Aşırı milliyetçiyiz.
    Ama tabii kişiden kişiye değişir bu. Aile yapısı önemli :))
    Umarım mutlu olurlar ^_^

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan oda senin gibi benim gibi insan nesi zor olacak? aynı topraklarda yaşamışız aynı kültüre sahibiz. Sakin ol ve insan ol a. k biraz.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Annem cerkes normalde disariya kiz vermezler eger halen adetlerinin hepsini uyguluyolarsa

0|0
    0|0
  • Ne farkımız var bir birimizden?

0|0
    0|1
  • Cerkez kizlari eslerine cok duskundurler cok hizmet ederler erkekleri onlarin gozudur. Zor olurmu bilmem ama olursa bile. deger bence :) cokta guzellerdir:)

0|0
    0|0
  • Cerkezler cerkez olmayana kiz vermeyi sevmezmis oyle duydum

0|0
    0|0
  • Bilmiyremm

0|0
    0|0
  • Hooo çok

0|0
    0|0
  • artık o devirler geçti ya

0|0
    0|0
  • Hahahahaha zordur çerkes kızı almaak

0|0
    0|0
  • Ne alaka anlamadim. Benin anne tarafim cerkez. Kizin nereli oldugu cok mu onemli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Onlar kızı zor verir diye biliyorum

0|0
    0|0
  • turkiyede yasiyosa sktirmeyin cerkezine adam gibi isteyin kulturunuze tukureyim yav

0|0
    0|0
  • Zor diye biliyorum , abine ve kızın aile yapısına göre değişir durum. Benim arkadaşım Kürt olmadığı halde büyük bir aşiretten kız aldı.

0|0
    0|1
  • Psikopat olurlar :D fazla dindar ve tutucudurlar :D yani kızlarıda çok çeneli olur :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu özellikler varsa bırak çenesinide cekelim şimdiki kızlar erkek tarafını nasıl batırırım diye düşünüyor hey yavrum hey

• 3ay

@IFutureTheFak ben konuşmam onlarla daya yemek istemem :D abisi falan denk gelir :D

• 3ay

Ben korurum seni söz :D

• çerkes kızıysa ne olmuş abinin çerkezlere karşı bir düşmanlığı mı var? sevmiyor mu?

0|0
    0|0
  • Bilmem siz isteyince buraya geri yaz da bizde bilelim.

0|0
    0|0
  • Önceden zordu artık öyle kalmadı kardeşim avşar değilseniz pek sorun olmaz :D

0|0
    0|0
  • Zordur. Ben olsam vermezdim.
    İnş kızın babasıda vermez. Dışarı kız vermeye karşıyım.

0|0
    0|1
  • @_Leviathan Ne diyorsun buna tatlım :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...