Şuanda aklınızı kurcalayan bir sıkıntınız var mı? Varsa ne?

Herkese iyi geceler! Güneşin doğuşuyla bütün sorunların kaybolması dileğiyle... 🌟

0|3
29|35

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 28

• Var evet inşallah hepimizin

1|0
    0|0
  • İçimde bir sıkıntı var ama bilmiyorum :/ neyse Allah kerim diyorum 😂

1|0
    0|0
  • Annemle tartıştım ve eğer onu sinir edersem hiç susmuyor konuşuyor , tartışmadım aslında ters bir laf söyledim annem büyüttü de büyüttü , böyle zamanlarda çok daralıyorum yorganı kafama çekip tek kelime etmek istemiyorum

1|0
    0|0
    • Anneler hep öyledir. Benimkide öyle başladımı hiç susmaz ama annenin hiç konuşmadığını düşün kavgaları bile özler insan. Hayat kısa ve ne kadar hakli olsakta onlar bizim annelerimiz bizim bu ya da kadar tüm dirdirlarimizi çeken insanlar tartışma sirasinda biz kısa bir sureligine duymayacağız duymayacağız ki kavga daha çok büyümesin ve söylediklerine alınma ne kadar Sac ma olsa orda elbet bildigi birşey vardır kimse kızının kötülüğünü istemez ☺

• Kesinlikle katılıyorum sabaha hiçbir şey kalmadı zaten normal hayatımıza devam ettik aman yaşasın basımda sağ olsun başka bir şey istemem istediği kadar bağırsın çağırsın , Allah başımızdan eksik etmesin

• Hayır yok

1|0
    0|0
  • Var maleaef

1|0
    0|0
  • Yok şükür

1|0
    0|0
  • Elbette herkeste sıkıntı vardır. Mesela benim sıkıntım ise babamın beni sevmemesi ve kavga etmemiz. .

0|0
    0|0
  • İnsanalri neden bu kadar umursuyorum?

1|0
    0|0
  • Bilmediğim bir şeyler aklımı kurcalıyor. Ben bile ne olduklarını keşfedememişken nasıl çözeceğimi düşünüyorum...

0|0
    0|0
    • Çok düşünmek bazen işleri dahadaa zorlaştırır çünkü düşündükçe aslında kafamızda daha çok büyütmüş oluruz..

• Zaten ne olduklarını bilmediğim için... 😒

• Ütü yapmam gerek 😕

1|0
    0|0
  • Sene

1|0
    0|0
  • var biseyler... tesekurler

1|0
    0|0
  • iş iş iş :( amin umarım

1|0
    0|0
  • Belki de.

1|0
    0|0
  • Var evet

1|0
    0|0
  • Var ve bir tane degil bin tane sanki son saatlerimis gibi artik dayanamiyorum gucum bitti

1|0
    0|0
    • 3ay

Dert veren Allah dermanida verir bazen herşey çok zor olabiliyor ama sabretmek zorundayız her kötü olay atlatıldığı gibi simdikilerde atlatılır insallah

• kimseyi sevmiyorum sevemiyorum seni sevemiyorum ama insanlar beni çok seviyo çünkü hep yalanım tüm samimiyetim yalan anneme babama sarılamıyorum içimden gelmiyo arkadaşlarım beni öpüyo aşkım diyo karşılık vermiyorum çok soğuk biriyim halimden memnunum ama sadece ailemi sevebileyim kardeşlerime hayatımda toplam 10 kere öpmemişimdir

0|0
    0|0
  • Yarın sınav nasıl geçecek

0|0
    0|0
  • 7/24 aklımdan çıkmayan derdim oldu.. Geceleri uyku tutmaz oldu.. Malum kişi de uykusuz kalır insallah

0|0
    0|0
  • Şuanda sıkıntım yarın uçakla ailemin yanına gideceğim ama çok stresliyim amaçsızca stresliyim :(

0|0
    0|0
  • Yok gibi

0|0
    0|0
  • İş bulmamadım param yok vb. vb...

0|0
    0|0
  • biri var.. yeter artık defolsa gitse kafamın içinden

0|0
    0|0
  • Hayir yok

0|0
    0|0
  • Kaybolsa keske

0|0
    0|0
  • Sıkıntım yaşadığım yer aklımı kurcalayan yaşadığım yerden kurtulmak

0|0
    0|0
  • Bir sikintim var.. Napacan.. Çözüm mu bulcan..

0|0
    0|0
    • Belki bulamam ama içini döküp rahatım anca yardımcı olabilirim

• İçini döküp rahatlamanda olcakti😅

• Bende şakasına öyle dedim :-) ama tabiki her insan gibi bizimde sikintilarimiz oluyor

• Var da kaybolmaz

0|0
    0|0
    • Ölüm dışında her sıkıntıya çözüm vardır bence

• Problem benim. Asiri kiskancim. Yani tahmin edemeyeceğin kadar coooook fazla. Ve çok yorucu yipratici oluyor, her gün bir dert hergun bir sıkıntı. Kendime kiziyorum bir de, mal gibi boyle şeylere can sıkıyorsun diye :D

• Ölümle kıyaslanınca iğne ucu kadar bisey bu☺ Bu senin kisiliginle alakalı sen kendine inanır ve çabalarsan bu huyundan kurtulabilirsin sonuçta beynin sana senin kontrolün dışında birşey yaptıramaz ✌

Yükleniyor...