Sizin sözlüğünüzde mutluluk ne anlama geliyor?

Her şey göreceli olduğu gibi mutlulukta görecelidir. Her insan farklı şeylerle mutlu olur farklı şeylerle ruhunu dinlendirir. Peki ya sizin mutlu olma metodlarınız neler?

0|0
7|26

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat denen kavgada hayal silahlarımı kuşanmış olarak cenk meydanında süzülmek... Mutluluk bana göre bir kavga, mücadele ediyorsam mutluyum. Yerinden kımıldamıyorsam anlamsızlaşırım.

1|0
    0|0
    • 3ay

Mutluluk için savaşmak gerek oturduğumuz yerden gelmiyor zira

• 3ay

Peki hiç bir şeye sahip değilken ve hayallerin defalarca yıkılmışsa ne uğruna yaşamalıyız çünkü yordu artık yorgun düştük.

• 3ay

Savaşlarda bazen bir adım geri çekilirsin ki güç toplayıp daha iyi savaşabilesin. Aslında hayata karşı da bazen böyle yapmak lazım. Kendinizde bir iki adım uzaklaşıp soluklanmak, sonra dönüp kaldığımız yerden daha bir kuvvetle başlamak. Hayallerinin yıkılsa bile, yorulsak bile savaşmaktan da hayal kurmaktan da vazgeçmemeliyiz. Elimizdeki her şeyi alabilirler, hayalkerimizi gerçekleştirmekten bizi alıkoyabilirler ama asla umut etmemizi engelleyemezler. Umut hayalin ikiz kardeşi gibidir. Birinin olmadığı yerde diğerine sarılmak bizi ayakta tutar.

Erkekler Ne Diyor 25

• Bir çift içten tebessümdü mutluluk, çiçeğimin dibine su bulma ümidiyle konan serçeyi gözlemek; yahut annemin yaptığı yemeğin kokusunun beni karşılaması idi mutluluk eve geldiğimde.
    Sen görmek için bak; her yer şükür, her yer tebessüm kaynağı. Ve yeterki olumsuzlukları uzak tut yaşamından.

1|0
    0|0
  • Gülmek 😃😃😃gülümsemek

1|0
    0|0
  • baba olmak..

1|0
    0|0
  • Ben sözlük kullanmam diye iğrenç bir espri ile başlayacağım. Her ne kadar mutluluk herkesçe aynı anlama gelse de, mutluluk bulunmak istediğin konumdan ibarettir bence. Bu bir sahil kenarı veya cumhurbaşkanlığı konumu olabilir.

2|0
    0|0
  • İyi ve kötünün bir olduğu sistem içindeki düzeni bir noktada buluştuğu ve aslında bu noktanın kendinde başladığını bildirine verilen isimdir MUTLULUK ❤️ p

1|0
    0|0
  • Sevdiklerimin mutlulugu ile paraleldir...

1|0
    0|0
  • Sahneye çıkmak, sabah uyandığım gibi winston box, gece çıplak yatmak, bizim picnic kafede yediğim şinitzel, ha bir de pastaneden dondurma alırken üzerine sıkılan beleş çikolata sosu

2|0
    0|0
  • Hayatın her köşesinden her halinden mutluluk kokusunu alıyorum ohhh derin bir nefes cek icin mutluluk dolsun (bir bardak su icerken gözlerimi kapatıp karpuzlu frozen ictigimi hayal ettigimde o tadı alabiliyorum)

1|0
    0|0
  • Allah'ın razı olduğu kul olmak..

1|0
    0|0
  • dolaptaki 1 kutu dondurmaya eşdeğer

1|0
    0|0
  • O sayfayi yirtmislar

1|0
    0|0
  • Bir sürü çocuk ve onlar ile eğlence 🤗🤗🤗

1|0
    0|0
  • Baba olmak iyi bir ailemin olması

1|0
    0|0
  • Sinirsiz uyku

1|0
    0|0
  • 100 km hıza 5 saniyeden önce ulaşmak

1|0
    0|0
  • Yaşamak, yaşadikca gülebilmek

1|0
    0|0
  • Yuva

1|0
    0|0
  • Mutluluk bence anlamlandıramadığımız ama uğruna mücadele vereceğimiz herşeydir

1|0
    0|0
  • Mutlu olmak zorunda değiliz ;) O yüzden bir metodlarla da uğraşmıyoruz.

0|0
    0|0
  • mutluluk bulunamadı

0|0
    0|0
  • Süpriz yapmak. Kadınlar çiçektir kadınlar güldür

0|0
    0|0
  • Ruhunu dinlendirmek

1|0
    0|0
  • mutluluk onunla birlikte gitti benden

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Tatlı yemek , güzel sürükleyici bir film izlemek , beni hayallere daldıran yeni dinlediğim bir şarkı bulmak işte bunlar benim mutluluk sebeplerim

1|0
    0|0
  • Uyumak

1|0
    0|0
  • başarının sonrası

1|0
    0|0
  • Yuruyus kahfe cikolata

1|0
    0|0
  • sevildiğini hissetmek :)