Nasıl insanlardan nefret edersiniz?

Mesela ben içini gıcık edecek bir laf söyledikten sonra "alakası ne?" diye sorulduğunda "onu da artık kendin anla" diyenlerden çok pis nefret ediyorum, peki siz?

0|3
5650

En İyi Erkek Görüşü

• Egosu çok yüksek, keendisini evrendeki en güzel en ulaşılmaz ve en harika insan sanan evremini tamamlayamamış karakteri eksik kadınımsı yaşam formlarından nefret ederim. Hatta bazen bu türlerin erkek olanları da mevcut oluyor, onlardan da nefret ederim.
    İinternette aşırı açık saçık giyinmek ya da lüks pahalı şeylerle reesim çektirip bunları sanki çok önemli birşey basarmış gibi paylaşan, tek derdi takipçi sayısı olan, herkes beni begensin herkes beni takip etsin havalarındaki karakteri boşlardan nefret ederim.
    Agzından sürekli küfür, argo sözcük çıkan, 3-5 kelimeden fazla uzun cümleler kuramayan zihnen ve kültüren yetersizlerden ve hatta bu tür davranışlar yaptıklarında kendilerini ADAM sananlardan da nefret ederim.
    Bu dünya da henüz amaç edinememiş ve halen hayatı geleecegi için birşeyler yapmayan ugrasmayan, hemen vazgecen, hazırcılıga kolaycılıga alışmış boş insanlardan nefret ederim.
    Omuzları geriye alıp eline tespih alıp anlamsızca karmakarısık saç sakal tarzı yapıp, sürekli küfürlü konusup yolda bayanları rahatsız edip, tek düşündüğü şey cinsellik olan ve bunları yapınca kendisini sert erkek delikanlı sanan yaşam zincirinin aslında en zayıf ve gereksiz halkası olan tek hücrelilerden (tek hücresi de cinsel organı) nefret ederim.
    İnsanlara yardımcı olmayan, olayları uzaktan izleyen, korkak, pısırık, anlayışsız, herşeye ön yargıyla yaklaşan, sudan sebeplerle kavgalar tartısmalar çıkaranlardan nefret ederim.
    Yollarda toplu taşıma araçlarında yere araca vb çöp atan, tüküren kişilerden, sakin huzurlu bir ortamda 3 km öteye yayın yaparcasına yüksek sesle konusanlardan, gülenlerden, sanki kendi evindeymiş gibi bacagını açarak yayıla yayıla oturanlardan, nerede nasıl konusmasını gerektigini bilmeyenlerden, sigara içenlerden de tiksinirim.
    Sohbet ederken yüzüme değil de aylak aylak etrafa bakanlardan, elinden telefonunu düşürmeyen asosyallerden, eleştiriye saygısı olmayanlardan, içinde hayvan sevgisi olmayanlardan nefret ederim.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• önyargılı
    yılışık
    edepsiz
    anırarak gülen
    düşüncesiz
    izinsiz insanıj özelini kurcalayan
    bilmediği konular hakkında ısrarla yırtınan
    kızların erkek gibi konuşması
    erkeklerinde kızlara yılışa yılışa dibine girmesi
    sakızı geviş getirir gibi toplum içinde çiğnenmesi (evde ne yapıyorsan yap)
    çorbayı hortum gbi çekerek içenler
    her yiyeceğe elini sürenler
    uzun tırnakla hamur yoğrulması
    toplum içinde bağırarak konuşanlar
    bunlar yani...

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 49

• Nefret etmem; kini sevmem.

Ama; sürekli memnuniyetsiz olup, senin de memnuniyetini görmekten mutsuz ve rahatsız olanlardan, içten pazarlıklı olup masumiyetten uzak olandan, kendi çok "şeymiş" gibi kimseyi beğenmeyenden :))) ve kibirde tavan yapmış burnundan kıl aldırmayan küstah modellerden pek de haz etmem hani...

1|0
    0|0
  • Birşeylerin yapılmasını rica edil en başta kendi yapmayanlar

0|0
    0|0
  • Yapmacık insanlar sırf bir artısı olduğu için farklı bir insana dönüşenler

0|0
    0|0
  • Burnundan kıl aldırmayan tiplerden ulan zihik kimsin la sen:/

0|1
    0|0
  • sürekli laf atma çabasında olanlar ve tüm karşı cinsleriyle içli dışlı olan sürtükler. kız dediğin ağır başlı olmalı biraz.

0|0
    0|0
  • İnsanı endişe ettirip moralini bozan, iki yüzlü, sahtekar, yalancı , ihanet eden insanlardan nefret ederim

0|0
    0|0
  • Cimri

1|0
    0|0
  • Yüksek sesle konuşan ve inek gibi sakız çiğneyenlerden

0|0
    0|0
  • egolu burnu ve popousu kalkık olanlardan

0|0
    0|0
  • Ukala, kendini beğenmiş, yalancı, yapmacık, sürekli on planda olmak isteyen, insanları hor gören, arkadan konuşan, yanar döner insanlardan nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Bizim elemanlarla muhabbet ederken şunu niye şöyle yaptın deyince sanane mk derler ya ona ayar oluyorum :D

0|0
    0|0
  • Aklını kiraya vermiş

0|0
    0|1
  • Kendi keyfi dışında başka hiçbir şeyi önemsemeyenlere tabi bu sadece biri

1|0
    0|0
  • Abazanlardan sanıklardan ergenuslardan ve kezolardan

0|0
    0|0
  • Yalancı. Yalancı dediğimde herşeyi kapsar çünkü yalan hepsinin başıdır.

0|0
    0|0
  • İşgüzar. Kaypak, yalancı, riyakar.. Vs vs

0|0
    0|0
  • Hiçbirini sevmem aklı olan canlıların.

0|1
    0|0
  • egolu iki yüzlü insanlardan

0|0
    0|0
  • Kendini beğenmiş

0|0
    0|0
  • Hersey hakkinda bilgisi olan cok bilmis herseye atlayan illa benim dedigim dogru diye dusunen insanlardan nefret ederim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

Kızlar Ne Diyor 55

• Bacak kadar boyuyla dedesi yasinda insanlara saygisizlik eden, bin liradan asagi canta kullanmam diyen, onun bunun dedikodusunu yapan, fesatlik yapan, para icin herseyi ve herkesi satmaya hazir ama hayirli cumalar, Allah'in izniyle gibi ifadeleri surekli kullandiklari, baslarinda bir bez parcasi tasidiklari, gunde bes vakit yatip kalktiklari icin kendine Müslüman diyenlerden nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • İmalı konuşmaları hep sevmişimdir :)

1|1
    0|0
  • Kendini beğenmiş, mütevazi olmayı bilmeyen , insanları hor gören, kendini üstün gören kişilersen tiksiniyorum. Ne kadar yakışıklı güzel başarılı zengin olursa olsun.

0|0
    0|0
  • sinsi insanlardan.

1|0
    0|1
  • İstediklerimi yapmayan erkeklerden 😂 Çok pis terk ederim ahdjsksns

1|1
    0|1
  • Dışa Gore yargılayan
    Kendini bir pok sanan
    Gotu kalkan
    Sohbet kalitesi olmayan
    Kızların arkasından yolluymus gibi davranan
    Her halti yiyip temizim diyen
    Güven vermeyen
    Yalan söyleyen
    Konuşmak istemese. bile bunu güzelce anlatmak yerine kaçmayi tercih eden
    Ne oldum. delisi olan
    Herşeyi abartan
    Aglayarak ders geçen
    Torpille referansla tanidikla ise giren yav.. şaklara sinir. oluyorum

0|0
    0|1
  • Sorumsuz kendini beğenmiş tiplerden nefret ederim

0|0
    0|0
  • Goministlerden terör partisi sempatizanlarından birde şu yılışık tiplerden.

0|0
    0|0
  • İnsanlara karşı birşey hissetmiyorum. Benim için bir çok azınlık görünmez. Nefret güçlü bir duygudur sevgiden hatta en tutkulu aşktan bile.

0|0
    0|0
  • Çoğundan ediyorum

0|0
    1|1
  • Söylediğim şeyin tersini yapıp benimle inatlaşanları pompalıyla taramak istiyorum

0|0
    0|1
  • Dış görünüşümle ilgili yorum yapanlardan tiksiniyorum resmen , tırnağın mı uzamış bıyığın mı çıkmış şunu giyme artık , bıkkınlık sebebi ama bir türlü o kişileri Hayatımdan çıkarmadığım için asıl suç bende

0|0
    0|1
  • İmalı konuşan yapışkan yılışık tipkerden fazla samimi konusan insanlardan

0|0
    0|0
  • "Ok" yazan falan

0|0
    0|0
  • Tek derdi kıyafet dış görünüş makyaj olan hanım kızlarımızdan,
    Erkek olmasından ötürü kendini her şeyi yapabilecek gibi gören altı boş özgüvenli beyfendilerimizden,
    Totosu büyük diye kucağıma toplu taşıma araçlarında oturmayı kendine hak gören teyzelerden :)
    Neyi yapıp neyi yapamayacağınız hakkında konuşanlardan, hayal hırsızlarından :)
    En çok da mantıklı davranması gereken yerde duygusal, duygusal davranması gereken yerde mantıklı davrananından.

0|0
    0|0
  • Hiçbir insandan nefret etmem çünkü bir insandan nefret etmek için o kişi hakkında belirli fikirleriniz olmasi lazim ya da tanımaniz lazim. Ben kimseyle uğraşamam fikir de uretemem

0|0
    0|0
  • İki yüzlü insanlardan nefret ederim

0|0
    0|1
  • Kendine bakmadan karşısındakini beğenmeyen tipsizler ve kendini beğenmiş insan.

0|0
    0|0
  • kimseden nefret etmem ama yalaka, gevşek ve insanları küçük gören insanlardan her zaman uzak durmuşumdur

0|0
    0|0
  • Kullanmaya çalışan, hep kendini düşünen.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    35
Yükleniyor...