Çok yalnızım tipsizim ve safım her gece ağlıyorum bir çevrem yok sevgilim hiç olmadı yaşım 18 :( ?

inanır mısınız şu an yüz yüze görüştüğüm her gn aradığım bir arkadaşım yok tipsizim ve sevgilimde yok bu yıl üniversite vardı ve çok stresliydi sınıf öprt. kazandım ama asosyal olduğum için üniversitede ne yapacağım bilmiyorum insanlar beni tipsiz olduğum için dışlar mı siizce? ben hiç bir zaman mutlu olamıcak mıyım beni seven birileri olmucakmı?

0|1
14|8

En İyi Kız Görüşü

• Güzellik ve çirkinlik göreceli kavramdır kime göre neye göre çirkinsin. Çirkin biri yoktur bakımsız vardır biraz bakim yap kendine ne bilim kiloluysan spor yap mesela sakal bırak özellikle o çok hoş oluyo. Giyim de çok önemli biraz değiştir kendini böyle ağlicak bişey yok fazla kafaya taktiğin için öyle geliyodur sana 😊

0|1
    0|0
    • yo bildiğin has çirkinim http://hizliresim.com/4l73Q4

• ya aslına bakarsan her gece ağlıyorum kısmı biraz abatıydı tesselliye gerek yoktu knk

• üzdün knks :/

En İyi Erkek Görüşü

• :) canını sıkma kardeşim artık ağlama
    ihtiyacın olan ; mp3 çalar veya telefon ve kulaklık bunu tak ve dolaş avm olur park olur
    git fitnessa yazıl kendini ver fiziğini düzeltirsin kendine dikkat et giyimine yüzüne sakalını falan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• arkadaş edin öncelikle , arkadaşlar tipe önem vermezler istersen bir abla olarak seninle konuşabiliriz , üniversite konusunda için rahat olsun bir evrim geçiriyoruz uuu:) sadece tipe değil kendini geliştirmeye bak en önemlisi en çok duydugun şey ama oku ! okumakla fikirlerin çok değişecek romanlardan bahsetmiyorum fikir üreten kitaplar oku , spora yazıl , ahireti unutma , gerisi hallolur: )

0|0
    0|0
    • özelden mesaj atıyorum

• okayyyy :D :D

• #GizliSoruyuSoran Kardesim ozguvensizlik cekingenlik bendede vardi, cogu konuda islerime engel oldu. Sonra bicok psikiyatriye gittim bunu yenebilmek icin, hicbirinin faydasi olmamisti. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta yasandigi veya belkide hic yaşanmadigiyla ilgili olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak ' sevdigin' biri oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

• benim kuzenimde aynı bu düşüncelerle yaşıyor. onu aşırı derecede seviyorum ama her şeye kırılıyor her şey de kötü bir şey arıyor kimse beni sevemez düşüncesiyle yaklaşıyor içtenlikle söylediğim her şeyi kibarlıktan veya mecburiyetten söylediğimi düşünüyor böyle özgüvenini kaybettikçe tabi ki çekilmez hal almaya başladı. Şunu bil ki kimse her şeye kırılan her şeyden umutsuz olan, her şeyi dert eden insanları sevmez. Sevilmenin en önemli anahtarı özgüvendir. İyi yanlarını gör ve özgüvenli davran. Başta sen kendini sevmelisin

0|0
    0|0
  • Saçmalama bende çok tipsizim bende öyle düşünüyordum ama unv ye gidince güzel arkadaşlıklarım oldu sende de olur

0|0
    0|0
  • Tipsiz olduğu için dışlanan insan görmedim şimdiye kadar. Sadece onlar kendilerini dışlamışlardı

0|1
    0|0
    • alakası bile yok. sen nerde yaşıyosun acaba? benim dış görünüş yüzünden hayatım mahvoldu

• sn yerinde olsam bir sürü ortama girerdim sevgili de yapardım. bakma bana ben b. k suratlı ve cüce olduğum için yapamıyorum yoksa beni kimse tutamaz yeminlen.

• @freedom667 bende iyi sayılmam bakımsızım ama bir elden geçsem iyi şeyler çıkar yni

• Oğlum naptın sen ben tipsizim diyim hayata mı kustun deli misin
    Herkes brad Pitt sanki
    Sıktır et koy göte tak kulaklığı iç sigaranı
    Gir ya üniversitesine kimse bir bk diyemez sen kendine güven

1|0
    0|0
  • Her şey tip değil kendine güven üniversite yeni bir ortam çevre edinirsin

0|0
    0|0
  • Hayır ya bişi olmaz tipini düzeltmeye çalış istersem öneri verebilirim :))

0|0
    0|0
  • Utku sen misin len

0|0
    0|0
  • Lisem yeni bitti diyosun iyide bugun tercihlerin son günüydü ne ara açıklandıda kazandın benim mi haberim yok 😄

0|0
    0|0
  • Öyle düşünme hep kendini Beğen

0|0
    0|0
  • Bosver knk

0|0
    0|0
  • Ya okadar boş ki herşey arkadaşı olan sevgilisi olan insandan hiç bir farkın yok sen mutlu olmaya bak

0|0
    0|0
  • :)) ya takma nolurr üzülme bendede var özgüvensizlik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gerçekçi ol imkansızı iste Yiğido. Üni lise kadar gerzeklerle dolu değil tiple dalga geçilecek kadar düşük zeka seviyesinde çok az kişi var kafanı takma

0|0
    0|0
  • bir ben değilsindir ama. ben senden daha kötüyüm.

0|0
    0|0
    • çok değil ama tipsizim yinede

• bir ben değilsidir şansın var. haline şükret. beni görseydin Allah belanı vermiş derdin.

• Üzüldüğün şeye bak yalnızlık güçtür bunu kullanmaya bak

0|0
    0|0
  • Hayat kisa degmez pompala coş

0|0
    0|0
  • bu 4 özellik sende varsa silahın benden sık kafana

0|0
    1|0
  • Yalnız değilsin

0|0
    0|0