Hayatınızın dönüm noktası nedir?

Belki biraz dertleşmek amaçlı...

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Her gün hayatımın dönüm noktası
    Bir sonraki için verdiğim en küçük bir karar geleceğime etki yaratıyor

Kelebek etkisi 😉😃👍

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Okulu kazanmak

1|0
    0|0
  • bulundugum sehrı terketmemek.

1|0
    0|0
  • şimdiki halim planladığımdan farklı sayılmaz. dümdüz ilerledim. bir patlama ya da kritik dönem yaşamadım. olması gerekenler yaşandı.

0|0
    0|0
  • Belki de daha gelmedi o dönüm noktası

0|0
    0|0
  • Olmadı ki ondan

0|0
    0|0
  • Yasanilan hersey bir donum noktasi degil midir?

0|0
    0|0
  • Henüz o noktaya gelmedim.

0|0
    0|0
  • Çok var bir düzlüğe çıkamadık ki :D

0|0
    0|0
  • hayat denince iş karışıyor azrail geldğinde dönüm noktası odur artık dertleşmeyi nerde olur allah bilir yaşamda dönüm doktası yoktur inişler çıkışlar duraklamalar olur dostu çok olanında dertleşecek değil sırtını duvara yaslaması gerek

0|0
    0|0
  • Henuz gormedim

0|0
    0|0
  • Liseyi dışarıda okumak

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • 2014-2015

0|0
    0|0
  • ilk 31 cektigim gün hiç unutmam

0|0
    0|0
  • Liseye başlamam her şey boka sardı

0|0
    0|0
  • Çok ciddi bir dönüm noktam olmadı..

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• henuz o noktaya gelemedim ben.

1|0
    0|0
  • 16 yaşıma kadar kendini bulunmaz hint kumaşı sananlardandım. Bir Eylül sabahı ailecek yaylaya çıktık. Yağur çiselemiş toprak hafif çamurumsu mis gibi toprak kokusu eşliğinde kahvaltımızı yaptık sonra işe koyulduk... Bn her zamanki yerinde duramayan halimle ceviz silkeleme işini seçip ağaca çıktım. 15 20 dk sonra yağmurun etkisiyle çamur olan ayakkabım ceviz ağacının kaygan yapısınında etkisiyle büyük bir gürültüyle gözlerimi açtım. Boş bir 10 kg lik yağ kutuları olur ya onun üzerine düşmüşüm. Tarlanın dört bir tarafınfan annem ve babam koşuyorlar ablam yanıbaşımda... Onca endişeye hengameye karşılık sadece iyim diyebildim. Hayatımda ilk defa ambulansa bindim annemin babamın gözlerindeki korkuyu ömrüm boyunca unutamam... Sonrası bir dizi serüven, kalça kemiğimi kırmışım hemde kırılması en zor kemik olmasına rağmen ☺️ Doktorlar yaşımın genç olmasının avantajı ile platin koymaktan vazgeçtiler. Eğer o yağ tenekesi üzerine değilde sert zemine direk çarpsaydım şimdi belkide hayatım boyunca yatağa bağımlı kalacaktım. 2 ay yatağa bağımlı kaldım ardından 1 dönem boyunca okula koltuk değneği ile gidip geldim. Çok şükür atlattım geçti gitti ☺️ İşte o gün benm hayatımın dönüm noktası o günden beri daha az üzülüyorum daha çok gülüyorum, daha çok okuyorum merak ediyorum mesela daha çok seviyorum, daha az şikayet daha çok şükrediyorum, daha az küsüyorum daha çok dost kazanıyorum 16 yaşımdan beri hayatı seviyorum ve bir daha tekrarının olmadığını biliyor ve ona göre yaşıyorum. 16 yaşımdan beri her şerde bir hayır olduğunu biliyorum...

0|0
    0|0
  • Daha o noktaya gelmedim agshd

1|0
    0|0
  • Sanirim universite sinavim. Istedigim bolumu kazanmadim. Mecbyr baska bir sey okudum. Okudum bolume uygun is bulmak cok zor. issizim.
    bir de kendi şehrimde okudum. Ordan birini sevdim. o da ailemi begenmeyip. beni terk etdi. Oyle. hayatim kotu bir yone gecti

0|0
    0|0
    • 3ay

Umarım hayatının geri kalanında dileklerin gerçekleşir ve mutlu olursun

• 3ay

Amin. Saol

Yükleniyor...