Arkadaşlar bunu türkçeye çevirir misiniz?

Arkadaşlar benim rus bir sevgilim vardı ciddi soru troll değilim. aramız bozuktu hatta bir kızla fotoğrafını paylaşmıştı ve bana bunu dedi lol , can you stop stalking me? f*ck what do you want? shut up. ı dont love you stop write me felan diyor ne diyor bu? arkadaşlar bunu türkçeye çevirir misiniz? ve sizce nasıl bir cevap vereyim?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Beni takip etmeyi bırak diyor :D Küfürlü kısmı geçiyorum. Sus. Seni sevmiyorum bana yazmayı da bırak diyor :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tamam troll degilsen sunu merak ettim... eğer ingilizcen bu kadarına anlamaya yetmiyorsa çocukla neyce anlastin? Neyse... sen her türlü çocuğa daha yazma en iyisi

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu soru ya troll ya da rus sevgilin ingilizce bilmiyor

1|0
    0|0
  • Sen ufaktan uza diyor

1|0
    0|0
  • cümlede f*ck geçiyorsa fena saydırmış sana.. cümlede belirttiğin gibi troll olabilirsin

1|0
    0|0
  • Benimle konusmayi keser misin ne yapmak istiyorsin kapa ceneni bana yazmayi kesmeni sevmiyorum demek istemis galiba

1|0
    0|1
  • Wtf?

1|0
    0|0
  • Ona WTF Jack yaz.

1|0
    0|0
  • ne istiyon sikikk. kapa çeneni seni sevmiyom, bana mesaj atma artık.

1|0
    0|0
  • Uzun lafın kısası beni takip edip bana yazıp durma ikile diyor

1|0
    0|0
  • Seni sevmiyorum kapa ceneni bana yazmayi birak artik ne istiyorsun diyor 😂 yani birak adamin pesini

1|0
    0|0
  • Seninki platonik galiba. Cocuk seni istemiyor

1|0
    0|0
    • 3ay

eskiden seviyordu çok iyi anlaşıyorduk. şimdi bir kızla fotoğrafını paylaşıp küfür etti

• Ne yapacan Rus'u sana Türk lazım diyor :P

1|0
    0|0
  • şiş kebabı çok seviyrum diyor

1|0
    0|0
  • You are talking bull shit and you are fake people also you can't find Turkish boyfrend you found russian one fucking bitch 😃

1|0
    0|0
    • 3ay

üşendim çevirmeye. ne diyorsun 😂😂

• 3ay

Hic iyi şeyler demiyorum maalesef 😃sen bizi mi kekliyorsun hem yabanci biriyle konusuyordum diyorsun hem de şunu çevirin diyorsun ayrica ruslar rusça konuşur ingilizce konuşmaz illa ingilizce sövdüreceksin bana bütün küfürleri 😃?

Kızlar Ne Diyor 8

• Hahaha benimle konusmayi birakirmisin? s. tir. Ne istiyosun? kapa ceneni. Seni sevmiyorum. Bana yazma.

1|0
    0|0
  • Beni takip etmeyi kesebilir misin? Ne yapmak istiyorsun (amacın ne mk gibisinden). Kapa çeneni. Seni sevmiyorum bana yazmayı kes demiş

1|0
    0|0
  • Bıkmış yazık jejfeai lol de gülüyo arkadaş stalklamayı keser misin? Ne yapmak istiyosun (küfürlü) ? ses kes seni sevmiyorum bana yazmayı bırak falan diyo

2|0
    0|0
  • Kısaca defol mk demiş

1|0
    0|0
  • Beni araştırmayı bırakır mısın (stalklamayi), ne s*kim istiyorsun? Çeneni kapa. Seni sevmiyorum. Bana yazmayı bırak demiş kardeş

1|0
    0|0
  • sus diyor git diyor ne yaparsan yap diyor :D

1|0
    0|0
  • Hahahs bu zamana kadar nasıl anlastınz merak ediyorum 😁

0|0
    0|0
  • bunları anlamıyorsun ama çocukla sevgili oldun hım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...