bir tür insan sevmezim, hastamıyım?

bir tür insan (ailem hariç) sevmezim. Yani insanlar çıkarları için yaşıyor. Sen iyiysen iyi kötüysen kötü. Yahut sen evet dersen okey hayır dersen itici. Dostum yok insanlara yakın olmuyorum sadece gerektiği kadar. En büyük sırdaşım benim. Yalnız yürümeyi vakit geçirmeyi koşmayı denize gitmeyi... vs. daha çok seviyorum. Hastalik mi diyeceğim saçma olucak ama durum bu insan sevmezim. Diğer canlılar (hayvanlar) benim en büyük dostum. Sokak kedisi köpeği ile daha mutlu oluyorum. Beni daha iyi anlıyorlar en azından sadıklar.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu güzel bir şey.

0|1
    0|0
    • İnsanlar o kadar cahil ki kendi egosunun altında eziliyorlar boşver... Laf anlatamazsın

• Aynen, haklısın. Saniyorlar ki dünya onların etrafinda dönüyor

Kızlar Ne Diyor 1

• ya ben ailemi bile sevmiyorum ben napcam. ben herşeye karşı.

0|1
    0|0
    • Evet bu olaya birkaç kez şahit oldum kimi aileler çocuklarına karşı sorumsuz kötü aileler. Eee allah sabır versin 😯

• cok guzel bir söyleşi gibi olmus yorumunuz. Üzüldüm senin adına emin ol daha mutlu hayat senin icin yakinda 👍

• inşallah

Erkekler Ne Diyor 2

• aynı benim gibisin..

0|1
    0|0
    • Yalnızlık daha iyi ☺

• aynen öyle.. ben yalnız olunca mutlu olan biriyim.. nedense çokta seviyorum yalnızlığı.. kalabalık ortamlardan nefret edıyorum.. aynı benım gibisin sende

• Ama o hayvanların da sadakatleri sen onları beslediğin ve sevdiğin için. Bu da bir çıkar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...