Facebook'ta Sürekli Nefret ve Beddua paylaşan sayfalar neden çok takip ediliyor?

Sayafaya bakıyorsun Bir beddua paylaşılmış 15 bin beğeni
Sayfanın adı da '' en güzel aşk zor olandır ''
Ne aşkı ne alaka ya?
Facebook'ta Sürekli Nefret ve Beddua paylaşan sayfalar neden çok takip ediliyor?

• Hasta bunlar
    40% (2)17% (1)27% (3)Oy Ver
  • Sanki Herkes aşk acısı çekiyor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Toplumda herkes kendini haklı görüyor
    20% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • Türk toplumunun psikojisi bozulmuş
    20% (1)50% (3)36% (4)Oy Ver
  • Bir resimli söz paylaşmakla aşk olsa
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bu sayfalar kesinlikle sağlıklı değil ve güzel de değil
    20% (1)33% (2)28% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bunu bende anlayabilmiş değilim. Herkeste bir kinci ruh var. Sevgisizlikten kaynaklandığını düşünüyorum

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir tek facebook da değil , burada bile ayrımcılık ve nefret dolu yazılarla ilgi toplama heveslisi üyeler var. Bu tarz yaklaşımlar kendi içinde huzuru bulamamış kişilerin , psikolojik birer hasta olma adayı olduğunun göstergesi.

0|1
    1|0
  • Aşk acısı çekenler ömrü boyunca adam gibi sorumluluk almamış hayattan bir haber kişiler. -A

0|1
    0|0
  • aynı toplumumuzda her sakallıyı dede zannetmek değimindeki gibi :D herkes bakıyosun aşk acısı çekiyor ya o kadar acı varsa herkeste mutlu etme potansyeli varsa bu mutsuz insanları kim üzüyor :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hakikaten toplumun psikolojisi onarılamayacak şekilde bozuldu bence.

Toplumsal sorunlar ve teknolojinin getirileriyle sadece kötüye gittiğimizi düşünüyorum; bilhassa Acun Medya'nın programlarının ve de İzdivaç programlarının kimse bana topluma zarar vermediğini anlatamaz. Facebook'taki yönlenen tarafa doğru iyileme-kötüleme durumları ise sürü psikolojisinden öteye gitmez.
    Durum o kadar vahim ki; hiçbir şeye gücünüz yetmiyor. Instagram'da, facebook'ta ya da herhangi bir sosyal medya'da görüyorsunuz ki, inanılmaz bir linç kampanyası var; hem de her manada. Sağcı isen, solcu isen, kitap seversen, hayvan seversen, fakire yardım edersen, mülteci istemezsen yahut istersen veya ülke hakkında, toplum hakkında herhangi bir görüşün varsa; şayet o görüş çoğunluğa uymuyorsa kesinlikle linç edilmeye çalışılırsın. Bunca dert var, kenetlenmek varken; bu kin nereden geliyor merak ediyorum. Bahsettiğimiz unsurlar da, sanılanın aksine ancak bizleri herşeyi kötüye götürüyor; ama o gruplar, bu programlar seviliyor ve faydalı olduğu düşünülüyor. Anlamak güç...

0|1
    0|0
  • Sayfanın adı en güzel aşk beddua ve nefret kusulandır olması gerekirken ufak bir teknik sorundan kaynaklı kopya yapıştır hatasıdır. Buradan tüm bedduacı ve nefretçi arkadaşlardan özür dileriz...

0|1
    0|0
Yükleniyor...