Erkekler neden haklarını savunan kadınlardan nefret ediyor?

Demin bir video izledim scorp'un adam işte açarsanız hiç acımayız tecavüz ederiz vs. demiş altta kadınlar bunun yanlış bir şey olduğunu söylemiş erkekler hurra bir sürü küfür "feminist o.." Vs. Yazmış. Neden tahammül edemiyorlar?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kim neye göre haklı , buna bakış açısı karar veriyor. Kadınların haklarını savunmasından yanayım ama ota boka feminist düşüncelerin karıştırılıp, durumu insanlık suçuymuş gibi yapmayın bıktırıyorsunuz.

İsteyen açılsın isteyen kapansın ne kadar kasar varsa bir o kadar da abazan var.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ataerkil bir toplumda yasamamizdan dolayı olduğunu dusunuyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Yazdığın konuda siz haklısınız da genelde haklarınızı savunmayı yanlış yollarla yaptığınız için olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ortasını bulan yok çünkü ya aşırı ya da hiç

0|0
    0|0
  • Artık şu genellemeyi yapmaktan vazgeçin böyle yapınca onlardan daha beter oluyosunuz gözümde.

0|0
    0|0
  • Nefret etmem

0|0
    0|0
  • Peki ben de sana bir soru sorayim kizlarin biyerlerini açma cabasinin nedeni nedir? yani yanlis anlasilmasin tecavüzü savunmuyorum o iradesizlik gaflet de. Saglikli bir erkek zaten gün içinde testesteron dan dolayi hic kiz gormese bile ev icinde dursa bile patlamaya hazir bomba gibi boganin önüne kirmizi bez sallayip onu kizdirmak gibi bisey yani bu kizlar acik giyinmeyince cirkin mi oluyolar?

0|0
    0|0
    • Canı öyle istiyor demek ki kimseye bir zararı yok size ne ki

• Cani öyle istiyo bir cevap olamaz her cani bisey isteyen yapsin o zaman. benim icin sorun degil zaten de ben objektif ve bilimsel düşünüyorum sadece sen de öyle dusunsen hak verirsin. Mesela şöyle bir örnek vereyim sana biz de icimize ic camasiri giymeyip skinny kot giyelim yigidin mali meydanda olur dusuncesiyle cikalim öyle dışarı biz su terbiyesize bak ne kadar ayip giyinmis sapık oluruz ama?

• 3ay

Açık giyinme işine kaldıysa iş kaplı giyinen kadında yok erkekte yok sokakta neredeyse zaten bizde dahil muhtemelen :) O zaman gamyoncu dayılarda kot falan giyiyorsan ya da pantolon sana tecavüz etse haklı abi adamlar ben kaşındım her tarafım seziliyor mu diyeceksin :) ?

• kardeşim insanlarda namus diye birşey var allah cok acık giyenenlerin erkekleri tahrik edicegini zaten işaretliyor kuranda sizde abartıcak sekılde acık giyinmeyin
    adam etekden etkilenıp tecavüz ediyor

0|0
    0|0
    • 3ay

O kadar okuduk, araştırdık, kendimizi geliştirmeye çalıştık, öğrenmeye çalıştık ama şu ana kadar hiçbir yerde açık giyinmek günahtır o yüzden tecavüz etmeye hakkınız var yazdığını görmedim :) Hatta şöyle bir bağlantı kurayım açık giyinmek günahtır, tövbe edersin kabul olursa o senin elinde. taciz veya tecavüz daha büyük günahtır çünkü kul hakkıdır ömür boyu tövbe etsen kendini parçalasan o kişi seni affetmediği sürece o günahından kurtulamazsın. Neyse pardon pot mu kırdım sizin düşünce güya ışid kafasına selam nefsinize uymaya devamdır değil mi :)

• 3ay

Eyvallah bende sert çıktığım için özür dilerim. Bu konulara biz erkeklerin daha çok sahip çıkması lazım çünkü. Bugün açık nefsime uydum diyen herif yarın senin benim karıma kızımada bakar kılıf bulup. Evine kadar girer tahrik oldum bekarım ne yapalım der bunlar böyle tipler çünkü kardeşim. Ayrıca şunuda düşünmemiz lazım Müslümanlar olarak ne kadar büyük günahı olursa olsun herkesin tövbe etme hakkıda var yaşama hakkıda var doğru yola getirmek için ikna etmeliyiz aşağılayınca dışlayınca bir kişi bile görmedim ben kapanan veya dinimizin yükümlülüklerine uyan. Hep ikna yoluyla insan kazanılır, dinimizi sevdirelim soğutmayalım İnşallah. Allaha emanet ol hakkını helal et tartıştık, varsa bir hakkım benimde helal olsun kardeşim.

• Tecavüz mü onu yapacak adam o. çç dur kızkardeşine annesine ederlerse ne düşünür bu o. çç

0|0
    0|0
  • Geri zeka lilik başka bişey değil kendi haklarını savunan kızlar daha zekidir bu yüzden bazı gorgusuzler bunu küfürle alt etmeye çalışıyo saçma sapan şeyler söylüyor

0|0
    0|0
  • kadınlar neden haklı bir erkeği haksız çıkarmaya direniyor?

0|0
    0|0
  • Cogul eki icin sacma bir konu

0|0
    0|0
  • Feministleri sevmiyorum ama o çomarlar hep öyle ya. Saçmalıyor onlar.

0|0
    0|0
  • Sen bakma o beyınsızlere

0|0
    0|0
  • Bende anti feministim doğru olan neyse onu yapmislar

0|0
    0|1
    • Kıt

• 3ay

Bu mantıkla hareket edersek ben hep şunu düşünmüşümdür. nerede korkak herif varsa hep bunu savunuyor. Hiç mesela çıkıpta bu günahtır (sanki her gördüğü kızda bizim gibi müslümanmış gibi belki gayri müslim onuda hesaba katmıyorlar) ama beni ilgilendirmez Allah ıslah etsin diyeni görmedim desem yeridir, salya akıtmaya gelince dul karı çenesi gibi başlıyorlar hemen :) Şöyle bir gelecekten pencere açalım o zaman bunu düşünmek için çok akıllı olmaya gerek yok, açıklıktan etkilenen bir potansiyel ele al, kadınları kapatmayı bırak istersen eve hapset ne fark edecek sonuçta o yolun yolcusu bu herif dışarda açık kadın bulamayınca kapalıya sarkacak olmuyor mu sanki bunlar hiç? o zamanda kadının kapalıysa dışarda ne işi var diyeceksin yanında erkek olsun diyeceksin. kocasının yanından kaçırılıyor bu da gerçekleşiyor hayal ürünü değil. eve kilitleyelim diyeceksin yine fark etmez evine girecekler o zamanda dersinki niye kapıyı kilitlemedin hak etmişsin :) sinek varsa bataklık kurutulur, çözüm bu

• Ülke haksızın yanında, bir avuç haklıyı kim ne yapsın, time to go

0|0
    0|0
  • etmıyorum.

0|0
    0|0
  • davaroların mamo.

0|0
    0|0
  • Beyinlerini ana rahminde unutmuşlar.

0|0
    0|0
  • sanal alem orası ondandır belki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Islerine geliyor oylesi anlamayacak bir sey yok bizim ustun gosterildigimiz bir duzen oturmus olsaydı bizde degissin istemezdik degil mi? Kesinlikle savunmuyorum onları bu arada yanlış anlasılmasin sadece olani anlatıyorum

0|0
    0|0
  • İtaat etmelerini istiyorlar , bizim ülkenin erkekleri böyle , erkeğe itaat edilecek , erkek en doğrusunu bilir , kadın erkeğin yanında çok konuşmaz vs. vs. tabi ki kadının konuşmaması gereken yerler var ama bunu erkekler yönetemez

0|0
    0|0
  • Bazi erkekler karsilarinda kendinden emin bir kadin görünce biraz affaliyabiliyor, mal kalabiliyor iste.

0|1
    0|0
    • 3ay

Onlar kendilerinden korkuyor o yüzden. Onu savunan heriflere dikkat edin gizli korkaklar ödleri kopuyor birisi bana laf ederde cevap veremem diye. Yarın öbür gün bir sapık dadanırsa mahalleye veya bizim kadınımıza koruyamayacağız elalemin sapığına karşı o yüzden biz kadına baskı kuralım kısıtlayalım suçu ona yükleyelim kafası bu. Yetersiz heriflerin teki hepsi kendine güvenen adam fiziken kendisindne güçsüz olan kadına mı laf söyler esas bunu yediremez kendisine gider toplanır erkekliğini gösterir sapığı tepeler.

• 3ay

@Eşini-Arayan-Çorap aynen öyle gercekten, sanirim bir erkek olarak bu durumun psikolojisini daha iyi kavramissiniz

• Aptallar çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...