Başkalarının ne dediğini umursar mısınız?

Burada sürekli soruluyor şöyle yapan kızlar hakkında ne düşünürsünüz diye neden bu kadar umursuyorsunuz başkalarının görüşlerini hayat sizin değil mi?

3|0
25|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

• Umursamam. Yani şöyle diyim dinlerim. Acaba ne düsünüyolar diye goruslerini okurum. Belki bana mantıklı gelen görüş olur yaparım diye. Ama bana uygun değilse yapmam. Isyeyen istediğini diyebilirler herkesin kendine göre fikri düşüncesi var. Onların dediklerini yapsamda yapmasamda bana bişey yapamazlarki :D

0|1
    0|0
    • Bu umursadigin anlamına geliyor :)

• Hayır umursamam

0|1
    0|0
  • Çok sorguluyorum msaalef ama senin dediğin gibi hayat bizim sorumluluk bizim. İnsanlar karşılarında kendi fikirleri gibi olmayan insanları yargılıyor

0|1
    0|0
  • baskalarını umursamayı bırakalı çok oluyor

0|1
    0|0
  • genelede yanlış olduğunu bilsemde

0|1
    0|0
  • Elimde degil ama birsey dediklerinde hemen kafama takiyorum

0|2
    0|0
  • Bunu kendime cok kez sormusumdur baskalarnin fikri benim icn onemli degil derim ama yinede baskalarnin fikirlerine bakarm 😂😂

0|1
    0|0
  • Kafama göre

0|1
    0|0
  • Kimin ne dedigine bakar... herkesin fikirleri umrumda olmaz...

0|1
    0|0
  • Maalesef bu konuda cok takintiliyim

0|1
    0|0
  • Kismen umursuyorum mesela kimin soyledigine baglı

0|1
    0|0
  • 26 yaşında anne oldum ve 1

0|1
    0|0
  • Irgalamaz beni vazgeçmem hayattan demiş hande hande bile doğru yolda ben neden tersine gideyim ☺

0|1
    0|0
  • Söyleyen insanların yanında umursamaz gibi davranır daha sonrada umursarım yani umursarım..

0|1
    0|0
  • Nope

0|1
    0|0
  • genellikle dinlerim ama uygulamam yani umursamam..

0|1
    0|0
  • Bazen

0|1
    0|0
  • Ewet

0|1
    0|0
  • benim en büyük sorunum lanet olsun ki umursamadan duramıyorum işte takıntı

0|1
    0|0
  • Bazen umursamak zorunda kalirsin

0|1
    0|0
    • Neden peki?

• Sonradan pişman oluyorsan neden yapiyorsun

• Artik cogunlukla yapmiyorum zaten bir arkadasim vardi bana dedi ki sen cok takiyorsun bos ver o zamandan oyle yapiyorum ve hakkaten de kafam rahat))

• İnsanlar burada bir hataya düşüyor insanları umursamıyorum diyebilirsiniz ve bu tabi ki olması gereken ama bir yerde bunu kanıtlamak için yapılmayacak şeyler yapmak büyük bir hata çünkü toplumun onaylamadığı şeyleri aileniz de onaylamayabilir burada sizi yetiştiren insanların kuralları sizin kurallarınız oluyor aslında kendinizin onaylamadığı bir şey oluyor ve pişmanlık yaşanıyor tabi ki ve dediğiniz "ben bunu nasıl yapabildim" oluyor

0|1
    0|0
  • Swvdigim kisilerin goruslerini umursarim

0|1
    0|0
  • Şöyle ki umrumda değil diyemem ama başkalarının görüşlerine göre de hayatımı yönlendirmem hayatımı değiştirmem

0|1
    0|0
  • Hiç umursamam ama burda o tarz soru soruyorsam önemsediğim için değil de çıldırıp laf sokmaya çalışıyorlar ya güzel oluyo 😉

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...