Size çok koyan unutamadığınız bir aniniz var mi?

Size çok koyan unutamadığınız bir aniniz var mi ??

Güncellemeler:
Anlatarmisiniz 😊😊😊

0|1
14|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tavuk saldırmıştı bana 😥

2|0
    0|0
    • O nasıl oldu 😄😄

• 4 yaşındaydım o zamanlar babamın taini yayla gibi biryere çıkmisti.

Neyse , tavugun civcivleri sevmek isterken biri başka yere gitti ordan ötüyor bende onun yanina gidecektim tabi tavuk bunu gordu 😂 pesime verdi tazı gibi kosuyor namissiz ben takilip yere dustum tavuk ustume cikti kaatlariyla bir sag bir sol kroşe atiyor bana 😂 avazim ciktigi kadar bagirdim annemdr kopek saldiriyor sanmis balkona cikti terlik firlstti tavuga oyle kurtuldum

• 😂😂😂😂

En İyi Kız Görüşü

• Var
    lisedeyken ögretmenimin bir arkadasimla öpusmesini gormustum 😂😂😂 sonra ogretmeni okuldan atmislardi bizim diger bazi ogretmenlerde ask bu diyerek kendileri istifa edip baska okula gitmislerdi
    kiz i aileside ogretmende istemedi kadin signma yerlerinde kaldi simdi baska biriyle evli ama mutlu bide ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

• bana değil de başkasına koyan var.
    8-9 yaşlarındayım. okulda oldu olay. tenefüste lavaboda saçımı yapıyordum. içeriye bir çocuk girdi. ben bir çığlık attım. çocuk gülüyor. sonra bacak arasına tekme atıp koşarak çıktım lavabodan. artık orada ne haldeydi bilmiyorum. arkadaşları öğretmene söylemiş. çocuk direkt hastaneye gitmişti. şimdiyse üzülüyorum. ya kısır kalmışsa diye. :'( çok acımasızdım. umarım o çocukla karşılaşmam

1|0
    0|0
    • 😄😄 umarım

• @Gizemlibiri42 haklı çıkarmaya çalışmıyorum. olayın tamamını bilmeden etmeden bana beddua etmenden bahsediyorum. hayır yani, böyle bir anın mı var da bana çattın? sorunlu musun?

• Olayın bu kısmı böyle ise tamamının ne olduğu hiçbirşeyi değiştirmez. Evet böyle bir anım var. Bir arkadaşımda kızın birisi tarafından senin yaptığın şey yapıldı ve bu çocuk kısır kaldı. O kızı bulup herkesin önünde bir güzel hastanelik etmiştim. Umarım senlede karşılaşıp senide bir güzel hastanelik etme fırsatı bulurum. Bu adalet için yetmez ancak en azından gözüm arkada kalmaz.

• Var :)

1|0
    0|0
  • Sevdiğim adamla en yakınım dediğim insanı el ele görmüştüm unutulmaz bir anıydı benim için

1|0
    0|0
  • Bundan 6 sene önce hoşlandığım çocuk en yakın arkadaşıma
    Arkadaşın çok çirkin neden onunla konuşuyorsun demişti
    - bende bunu duymuştum
    - cok dokunmuştu
    Ama şimdi taş olsa çatlar o derece iyi gözüküyorum 😊😊😊😊

1|0
    0|0
  • Varrrr olmaz mıı

1|0
    0|0
  • Olmaz mı

1|0
    0|0
  • Nayır yok

1|0
    0|0
  • Varevt

1|0
    0|0
  • Var ama anlatmaya üşendim

1|0
    0|0
  • yok..

1|0
    0|0
  • Birinin gözünüzün içine bakarak yalan söylemesi her türlü koyuyor

1|0
    0|0
  • Var. Ama söyleyemeyeceğim kadar özel.

1|0
    0|0
  • Sevdiğim çocuğun benimle alay etmesi ve en yakın arkadaşımla birlikte olması sanırım bu bana çok koydu ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...