Üniversiteye başlayacağım, tavsiye verir misiniz?

Bu yıl üniversiteye başlayacağım. İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyacağım hayırlısıyla. Çok istediğim bir bölümdü. Ve lakin korkularım var okulla alakalı. Dil bölümü kızları kokoş olur aralarında ezik kalır mıyım diye düşünmüyor değilim. Neyse, neyse.. Bana üniversiteyle alakalı tavsiye verir misiniz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben de o bölümü okuyorum sen kazanmışsın derslerin zorluğundan değil de kızların düşüncelerinden mi korkuyorsun :D
    ne gibi edişelerin var peki?

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasil ya zor mu dersler. Ben pek bir isteyerek tercih ettim ama.

• 3ay

inan bana istemeyerek gelinecek bir bölüm değil.
      dil bölümündeki dersler kesinlikle diğer bölümdekiler gibi değil eğlenceli sınavlara hazırlanması daha kolay
      mesela basit bir örnek başka birisi İngilizce dizi izlese sürekli vaktini boşa harcamış olur ama sen izleynce pratik geliştirmiş oluyorsun :D

Erkekler Ne Diyor 5

• bir arkadaşım okuyo onu hazırlık sınıfı var ingilizce için. hoca bir set aldırdı 700 lira ha bide sınıfı 23 kız 2 erkekti sölimmm

0|0
    0|0
    • 3ay

Hazirlik okumayi ben baya istiyodum zaten. Dil bolumude cogunlukla kiz oluyo zaten. 700 tl mi hey masallah

• 3ay

iyi hayırlı olsun o zaman çok takma üni dediğin liseden farksız hemen alışırsın tek farkı bence daha bir özgürsün rahatsın yani bence gerçi benim inşat müh olduğu için biraz zor bir yıldı ama hemen alışırsın yaniii

• doğal olduktan sonra sıkıntı yapma

0|0
    0|0
  • Hepsi ülkemizin kızı yahu. Bir şey olmaz. Alışırsın.

0|0
    0|0
  • Massachusets technology Institute, Oxfoed, Harvard, Cambridge, UCLA, Stanford

0|0
    0|0
  • Kimseni tavsiyesine kulak asma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayirli olsun

0|0
    0|0
  • Yok ya bisi olmaz

0|0
    0|0
  • bende dil bölümündeyim, seneye sınavlara giriyorum. dilci kızların kokoş olduğunu ilk defa senden duydum :D şayet öyle bir durum varsa, neden eziklenesin ki çok yanlış düşünüyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...