Bahane bulurmusunuz bana?

Arkadasimla alisverise cikmak istemiyorum cunku biliyorumki benim zevkim olucak tum aldiklari ve ben bu yuzden istediklerimden vazgecmek zorunda kalicam. Bir hafta bahane uydurdum. Simdi napicam? Cunku bahanede bulamiyorum artik. Ama bana fikir sorucak ve ben ona fikir vermek istemiyorum. Surekli ayni tarz giyiniyoruz. Benim zevkimin yansimasiyla giyiniyor. Benim fikirlerimle falan ve bende haliyle rahatsiz oluyorum. Napmaliyim? Yakin ve sevdigim bir arkadasim. Muhabbetinden falan hoslaniyorum bulusunca skilmiyorum ama alisveris yapmak istemiyorum onla cidden napicam?

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• Bende de var öyle. bende sevmem öyle insanları biraz kendileri olsunlar ya. özenilmek güzelde fazlasıda iyi değil. aynı giyinmekte hiç hoş değil yani. alışverişe artık çıkasım hiç gelmiyo filan de

0|0
    0|0
    • Dogru belkide demeliyim bunu :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Demekki kıskanıyorsun itiraf et artık kendine :)

0|0
    0|0
  • Yorgunum de

0|0
    0|0
  • Vay be şeytanlıga bak kızlardaki

0|0
    0|0
  • Kiyafet icin arkadasina niye yalan soyluyosun ayni tarz giyinin ne olucak senin zevkine guvenip cagirmis seni boyle yapmamalisin bence

0|0
    0|0
    • Diger arkadaslarim neden surekli ikiz gibi dolaniyorsunuz diyor. Hos degil. Bu benim tarzim ve zevkim.

• Onuna kendinden farkli bir tarza yonlendir zaten sana soruyomus

• ah şu lıselılerın dertlerı, hayat bu kadar yuklenmesın şunlara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• annemle alışveriş edicez, hastaneye gidicem, erkek arkadaşımla buluşucam, başka bir arkadaşıma söz verdim, bence sana bu tarz yakışmıyor, daha yeni trendler çıktığında gideriz, hastayım bir halsizim ki anlatamam, ya kıyafetlerim yıkanıcak uygun giyeceğim yok, ya bir haftalığına şehir dışında olucaz,

0|0
    0|0
    • aklıma gelenler bunlar :)

• Evet ya bir sekilde yapmam lazim birseyler :) bir arkadasimla konusuyorduk konuyu dediki cirkin seylere yonelt falan ama o kadarda kotu olamam yani :D en iyisi alisveristen cok sklyrm ya kendime bile zor yapiyorum falan derim bir sekilde hallederim :)

• yani uyduracaksın artık. taklit edilmeyi ben de hiç sevmem

• onun aldıgı hoşuna gidiyosa sende al nolcak kendin diyosun zevkimiz aynı diye arkadaşın takmıyo bile sen niye takıyosun bukadar

0|0
    0|0
    • Zevkimiz ayni degil. O benim zevkime gore giyiniyor. Onun aldigi zaten benim sectigi kiyafet oluyor. Yani benim zatwn gimek istedigim birsey. Yanyana hemen hemen ayni sadexe renkler farkli kombinlerle dolasmak istememem normal degilmi

• tamam normal ama hep arkadasın giyip sende bir köşeye çekilme

• Bencil olma bu kadar

0|0
    0|0
    • Bu bencillik degil. Her yan yana goren niye ikiz gibisiniz diyor. Benim zevkim ve tarzim bu sonucta. Ve rahatsiz olmam normal.

• Kendi zevkini bir köşeye bırakıp onlara yakışan şeyleri onersen onlarda kendilerine yakışana baksa

• Tanıdığımın bir cenazesi var de ya da bugün hastanede randevum var de bir kursa kayıt oldum bugün kayıt işlemleri için oraya gitçem de ya da başkasına sözüm vardı kusura bakma de

0|0
    0|0
Yükleniyor...