Dışlanıyorum, İzole oluyorum?

Ailem tarafından dışlanıyorum. Babam sürekli tersliyor beni ona seni seviyorum diyorum bir git diyor. Beni seviyomusun diyorum off falan demeye başlıyor.12 yıl yurtdışındaydı bu zamana kadar baba sevgisi görmedim zaten böyle yapıncada üzülüyorum ona söylediğim şeyleri bazen umursamıyor bazen tersliyor. Annemde öldü zaten geçen sene ondanda mahrum kaldım. Şimdi babam başkasıyla evli eve misafir falan gelince mesela yemek vakti herkes sofrada olurken beni çağırmıyor yemek bitince gel yemek ye diye çağırıyor. Evde misafir olunca kapım hafif açık olunca kapıyı kapatıyor ulan anlamıyorum sanki insan değilde canavarım. İnsanlığımı unuttum bunların sayesinde. Hayatım bom bok yemin ediyorum çok kötü bir hayat yaşıyorum. Beni hiç umursamıyolar çoğu gün aç kalıyorum çok zayıfladım çünkü evde olmuyolar yemek yapmayı bilmiyorum yumurta pişirip yiyorum sürekli ondanda bıktım. Mesela misafirler akrabalar geliyor hep beraber çarşıya bağa vs. gidiyolar misafir olunca beni hiç sormazlar umursamazlar odasında kalsın dışarı çıkmasın havasındalar tabi beni çağırmıyolar gel biraz gez gel beraber gidelim falan yok hep birlikte toplanıp gidiyolar haberde vermiyolar. Ne yapmalıyım? Ben bu aileden artık nefret ediyorum. İntihar etmek istiyorum cesaretim yok Evdenmi kaçsam? kaçsam gidecek yerim yok. Bu arada malum üni tercih dönemi bana ünideyken çalış sana para gönderemeyiz falanda demeye başladılar.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Şunu unutma ki Anne varsa baba var Anne yoksa baba yok.
    Okurken içim cız etti yakin şehirlerdemiyiz acaba gel kız ben seni gezdiririm üzülme 😢

0|1
    0|0
    • Haklısın teşekkür ederim. Çorumda yaşıyorum.
      Gün boyu sürekli düşündüm bunları , ağlayıp rahatlamak istedim ama ağlayamadım.

• Bende şaşırmıştım. Sorun yok. Peki kardeşim teşekkür ederim gerçekten.

• Bana özelden yazarsan yardimci olurum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...