Gülnur karakuzu ya destek verilmeli mi?

11 yaşında tatlı mı tatlı youtuber kızımız kilolu diye dış görnüşünden dolayı ergenler ve... cocukları tarafından hakarete uğrayınca ağlayarak kanalını kapatır ve bir sürü adam akıllı siteler kıza sahip çıkıp olayı duyurdular. herkes destek çıkınca kızımız yeniden youtube kanalı açar. hakaret eden şerf. yoksunları şimdi de kızın aldığı desteği kıskanıyor. fakat bu desteğin nedenini anlamayacak kadar ergenler. peki ya ergenlerin de çok olduğu bu sitede anket sonucu ve yorumlarınz ne olacak?

• Gülnur desteklenmeli
    92% (11)22% (2)62% (13)Oy Ver
  • desteklenmesini anlamıyorum, desteklenmemeli
    8% (1)78% (7)38% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay anket sonucu şimdilik ergenlerin sayılarının daha fazla olduğunu gösteriyor sitede. hiç şaşırmadım
3ay o tek bir erkek kimse tebrik ederim.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Gül nuru desteklemesine destekleyelim de benim bildigim youtube video temalı bir site. Yani birşeyi aynı anda hem dinleyip hem izlemek için kayıt yapılıp o siteye aktarılır ve genelde şarkı türkü ve klipler olur. Şimdi onbir yaşındaki bir kız ne bk yemeye böyle bir sitede boy gösterme ihtiyacı duyuyor onu anlayamadım. Özenti mi beyenilme arzusu mu sıkıntıdan yapılan çocukca bir şey mi , altı yedi yaşındaki çoluk çocuğu ses yarışması programına çıkarmak ne kadar yanlışsa bu kızında youtube da boy göstermesi o kadar yanlış. İş sana bana düşmeden önce ailesi ona dış görünüşün önemsiz olduğunu anlatmalıydı.

0|0
    0|0
    • 3ay

sen anlaşılan pek iyi bilmiyorsun youtubeu. senin bildigin youtube eskide kaldı

• Desteklersin desteklersin de biyere kadar desteklersin öyle destek oldular ki birçok mükemmel emek harcayan hevesli izlenmeyi hak eden youtuber ı geride biraktirdilar.

0|0
    0|0
    • 3ay

örnegin kimmiş o izlenmeyi hakkedenler? geneli boş bu bir. ikincisi kızı destekleyenlerin tek destek hakkı yok ki kızdan dolayı digerlernn hakkı yenilmiş olsun. gider digerlerni de destekler gerek görseler.

• 3ay

Ben oldukca mantikli bir sekilde ifade ettim lakin senin bakiş oldukca siradan ve basit bir insan kotudur veya iyidir ya desteklemiyodur ua destekliyodur bir fikr onemli degildir :)

• 3ay

belli belli mantığın yakıyor. hadi harcama burda o mantığı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...