Artık dayanamıyorum intihar edicem ne olur bana yardım edin?

bu biraz uzun olucak ama olsun her şey benim doğumumla başlıyor doğumum babaannemin öldüğü günden 2 gün sonra doğumuma annemle babam küs gitmişler ondan önce annem bana hamile ikende annemi aldatmış baba demeğe bile utanıyorum artık bu insana 5 yaşına kadar herşey düzgündü sonra bu adam annemi yine aldattı hemde annemin en yakın arkdaşı benim bebeklik arkadaşımın annesiyle 8 yaşımda da bizim acıyıp ev aldığımız çingeneyle aldattı sonra bu laylaylom abisimi ne ablamı ve beni öldürmeye kast etti babam olucak adam hiç bir şey yapmadı yine bu olaydan sonra annemle babam ayrıldı bir daha birleştiler ve öğrendik ki babamın bu orospudan çocuğu olmuş fotoğrafını gördüm aynı babam bunu ilk öğrenen bendim anneme söyleyemedim sonra zaten ortaya çıktı ve yine ayrıldılar sonra annem beni babamın yanında bıraktı ve ablamlar da reşit olduğu için annemle kaldılar sonra bizim evimimiz temizlikçi diye gelen kadınlada ilişki yaşadı bu adam ve evleniceklerdi vazgeçtiler öyle böyle bu piçte 5 6 yaşına geldi babam olacak o adam onu nufusuna alıcakmış annemin emeklerle yaptığı yazlığımıza koyucakmış bir gün orda bir gün burda kalıcakmış her akşam gece 12 1 gibi geliyo o laylaylom olduğu yere gidiyo ben ona ilgisizmişim o çocuk babam geldi babam geldi diye seviniyormuş bende ablamlarda onu sadece bırakçağı maaş için seviyormuşuz zaten 5 milyon miras bırakıcak 4 e bölüncek 1 milyon falan kalıcak annemin tırnaklarıyla kazıyıp yaptığı emeklerin üstüne oturucaklar bu adam anneme ayrılırken hiç bir şey vermedi şimdi annemde evleniyo babamda reşit değilim kaç kere bileklerimi kestim inanamazsınız kimse bilek izlerimi görünce konuşmak istemiyo 3 gün sonra doğum günüm 15 katlı bir residencede kutlıycaz kafe 15. katta oradan atlıycam artık yaşamak istemiyorum bu dertler yüzünden sigaraya alkole başladım napıcam bilmiyorum nolur yardım edin

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• zenginsin sanirim yerinde olsam dakika durmam terkederim o evi ama onceden her seyi hazirlar planlarimi yaparim ama bende para yok ki lanet olsun 😄😂

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sizin hiç bir suçunuz yok, sakın intiharı falan düşünmeyin. Reşit olmayı bekleyin ve olur olmaz hemen uzaklaşın. Şimdiden çalışıp para biriktirin, kiraya çıkarsınız. Evet hayatınız çok zor olacak ama emin olun şuankinden daha düzenli olur. Dua edin bol bol, Allah en zor anımız da yanımızdadır. Asla ümidinizi yitirmeyin. Kendinizi hemen toplayın, onlara inat dimdik durun, sizi güçsüz sanıpta iyice ezmesin pislikler. Bu sizin sınavınız ve Allah'ın izniyle başaracaksınız, yeter ki kendinize inanın. Kim ne derse desin, ne isterseniz onu yapın. Her şeyin bir çaresi vardır, hiç bir şey imkansız değildir. İnanırsanız yapamayacağınız hiç bir şey yok. Allah yardımcınız olsun...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Anlıyorum seni intihar haram dediler bizde yüzümüzü astık sende dene

0|0
    0|0
  • İstersen özel konuşalım sana yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • Yuh ya seni bizde kurtaramayiz psikologa git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aslında senin hala kendinde ve başkalarinda aradığın bir umudun var ki yardim bekliyorsun. Ben sana yapma derim evet intihar da bir tercihtir yaşamak için bir sebebin yoksa evet intihar et fakat sen de farkindasin hala anneni dusunuyorsun. Senin yaşama sebebin annen. Yapma sakin. Biraz zamana birak o insanlari aldırış bile etme yaşın gelince uzaklasirsin kendi hayatini kendin kurarsin

0|0
    0|0
  • Çocugun ne suçu var?

0|0
    0|0
  • Düşünme böyle şeyler. mesafeli davran konuşmamaya, görmemeye çalış onları. Bugünlerde geçecek. Mutlu olacağını düşün hep sabret. Mirasını aldığın gibi başka şehire yerleş ve görüşme ailenle sakın intihar çözüm değil. Kimin derdi yok ki?

0|0
    0|0
  • öncelikle bişe diyecem iyice oku o babanın başka kadından yaptığı çocuğu arkadaşım demen doğru değil. o çocuğun hiç bir günahı yok. o seçmedi dünyaya nasıl geleceği. bu bir. suçlayacak ve kızacaksan tek bir insan o baban. bu iki. sen annene acıyomuşsun ama sen öyle atlayarak ölünce annenin çekeceği acını hiç düşünmüyon mu. sen acı çekiyosun da annen mutlu mu oluyo bu durumdan sanki. anneni seviyosan yanında olcaksın ve ona destek olcaksın. eşini aldatıp başka kadında çocuk yapıp iki ailede yaşayan erkekleri çok duydum. Allah sabır ve güç versin. üzüldüm.

0|0
    0|0
    • 3ay

offff yaa pi. yazmıştım ama arkadaşım dye değiştirmişler :) :) bu site ne zamandan beri bu kadar terbiyeli oldu ya :)

• bencede at kendini. haberlere çık da izleyelim

0|0
    2|1
Yükleniyor...