Muhafazakar kesime gerci diyen arkadaşlr ülkenin en üst yönetcilerinin muhafazakar ve eşlerinn kapalı olmasna ne diyonz?

İsteseniz de istemeseniz de bu ülke muhafazakar bu ülke ve çok şükür En üst yöneticilerde Allah yolunda şimdi Tayyip Erdoğan ve düşmanları dolar zorunuza gidiyor ama yapcak bişey yok Reis belli gençler siz anca sosyal medya da konuşun bana bu yazıdan dolayı saldırın değişmeyecek hadi yazın anca gülerim :)))))

0|0
5|19

En İyi Kız Görüşü

• Deli oluyorlar tatlım deme öyle 😄

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Öncelikle orgazm mı oluyorsun bu hareketler tavırlar ne? :D sanki yazı yazmamış da çığlık çığlığa boşalmış.

Muhafazakar bir insan değilim muhafazakar kesim ile diyaloğumu sınırlı düzeyde tutuyorum. Ülkenin çoğunluğunun muhafazakar olmasının bana bir etkisi yok ben istediğim gibi yaşıyorum. Ayrıca onun bunun karısı türbanlı veya değil bana ne.

Kısacası zaten istediğim gibi yaşıyorum dilediğimi yapıyorum banane.

1|1
    1|1
    • Örnek A zoruna giden bir arkadaş :)))) eee başka başka :))))

• @scare Adam resmen canlı kalkan kullanıyor bu insanları. Hala seviyorlar :D

• beyin bedava bedava ya :D

• Dunyanin en aptalca argumani odulunu kazandiniz.

0|3
    1|1
  • yanıtımı bu videoyla veriyorum :))
    https://www.youtube.com/watch?v=iDIpqPLqbmo

0|2
    0|1
  • :) Hiç kimse sonsuza kadar iktidar olamaz... Demokrasi var hükümete birşey diyemeyiz halk iradesi. Hükümeti sevmeyebilirim ama halk ayrı. Destekleyenlere birşey demeye hakkım yok. Partiyi sevmiyorum diye seçenlere neden yükleneyim :)

0|2
    0|0
  • Allah yolunda olan ne zamandan 55 milyonu sıfırla diyor? Ayakkabı kutusundan milyonlar çıkıyor.

Allah yolunda olan ne zamandan beri "birgün zengin olursam haram yemişimdir" diyor ve şimdi bin odalı malikanede yaşıyor?

0|3
    0|1
  • senin gibi çomarlarla çok konuştum siz laftan anlamıyorsunuz ciddiye bile alınmayacak tiplersiniz senin zoruna giden bişey varki böyle bir konu açmışsın

0|2
    1|0
  • yetişen nesilin anti muhafazakar olduğu apaçık ortada çok değil 50 yıl sonra idari kadroları devralacak olan nesil bunun acısını çıkartacaktır

0|2
    1|1
    • Içmekten gebermezlerse tabiii

• @Erayxc yürü be helal olsun umut fakirin ekmeğidir kardeşim onlarıda anlamak lazım 😉

• en fazla alkol tüketimi Konya... ezber bozan scare 8)

• Zafer İslamındır.

3|1
    2|4
  • hahaha la ne adamlarsınız :D :D

0|2
    1|1
  • Bu savaş niye? Bu savunma niye? Kimin ne olduğu belli.

0|2
    2|2
  • Çünkü siz fazlasınız, olay bu kadar net. Koyunlarda çok ama çoban ne derse o olur, koyunun pek bir fonksiyonu olmaz.

0|0
    0|0
    • Sizler üstün zekanızla niye o insanları kendinize çekemiyorsunuz peki nasılsa koyun diyonuz ya eee niye zekanızı kullanamıyorsunuz ha senin bu lafına kahkahayla gülerim anca yıllardır başarıyı yakalayamadınız bide diyonuz ki kimse sonsuza kadar iktidar olamaz yani şöyle biz bu adama yerinden edemeyiz çok başarılı ölünce anca bişeyler yaparız zeka bu mu vay canına 😀

• Biraz ferasetli bakmanızı isterim islam olmayan islam getirme çabalarında müslümanları rahat serbest bırakıyor gibi görünüyor ammaa içi boşaltılmiş bir Müslüman şuursuz müslüman haline getirdi

0|0
    0|1
  • Yav he he...

0|0
    0|0
  • Bence çok yanlış bir soru, insanların birilerine küfür edip, bilerek ya da bilmeyerek günaha girmesi hoşunuza mı gidiyor? Peki ya bu günaha vesile olduğunuz için siz de sorumlu olup yanacaksınız desem?

0|0
    0|0
  • ÇE O ME A RE

0|1
    0|0
    • Çoğunluk haklıysa hepimiz Hristiyan olalım amuhaa😂😂 yine beyniniz aynı. Madem haklısınız niye dünyada Hristiyan daha çok niye üstün değilsiniz?

• @scare ÇE O ME A RE başkan bunlar boşver. Türkmen dağına etmedikleri yardımı filistinli arap şer*fsizlerine *rospularına verdiler. İsrail en iyisini yaptı kadın çoluk çocuk demeden gebertti hepsini. Türkiye isimli Türkçü bir ülkenin araplara yardım etmesini sağlayan tek kişi çomarlardır. Allah hepsinin belasını versin. Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur.

• Dini devlete alet eden hükümetden bir cacık olmaz. Sonumuz osmanlı, bunlarda satacak yakında devleti

0|0
    0|0
  • Bak şimdi nasıl saldiricak süs köpekleri ev ev diye 😂😂 Doğalari gereği fikir ve dusunceden yoksun saldirgan kisilikler napalim bizim ulkemizdekilerde boyle işte %50 oyla secilen cumhurbaşkani onlara gore diktator falan temizlenmesi gereken hainler

1|0
    0|0
  • Ya bir gidin bu ne tavırlar leş kargalarısınız hepiniz yiye yiye bitiremediniz alın dininizide dinsizliğinizide bir yerlerinize sokun...

0|0
    0|0
  • Bize gerici diyenlere deh demek için gerideyiz...

2|1
    0|4

Kızlar Ne Diyor 4

• ne mutlu yaa muhafazakarsak , Allah yolunda olmak gericilikse ahh ne büyük bir nimet.

3|1
    1|1
  • Ülkenin en üst yöneticilerinin doğru olduğunu kim söyledi sana güzel kardeşim

0|1
    2|1
    • Doğru demediki ilerde dedii

• Yemin ederim bir gram beyin yok şu yazdığına kendi inanmıyor kalkmış bana laf dalaşına giriyor şizofren misin yavrucuğum sen kendini rezil ediyon büyüde gel kulaktan dolma konuşma açıp siyaset dinlediği yok bu günlere nasıl gelindiğini bilmez sorsan belki başbakanın adını söyleyemez kalkmış bana laf sokmaya çalışıyor ergen seni hadi ötede oyna Bye ✋

• Ajsjssjsjaajs kolay kaçış yolları, güle güle tatlım benim :*

• Çıldırıyorlar işte napsınlar :)

1|0
    0|1
  • İslam karşıtları havlar genelde ne beklersin

1|1
    1|1
Yükleniyor...