Ablamın telefonu karıştırdım sevgilisi yokmuş :D iyi yapmışım demi :D?

Ablam uyurken parmak iziyle telefon kilidini açtım uyanmadı ama tüm mesajlarını kontrol ettim hep kızlarla konuşuyor saçma sapan kız muhabettleri var :D :D Resim ve video klasörüde temizdi sevgili olduğundan şüpheleniyordum :D şimdi haberi yok telefonu yerine koydum :D iyi yapmışım demi :D

0|0
23|11

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü sen bir erkeksin o da kadın. Yaş farkının, saygının, mahremiyete saygının ne önemi var değil mi? İstediğin her şeyi yapma hakkına sahipsin çünkü sen bir erkeksin di mi?

6|1
    0|0
    • Aynen erkeğim herşeyi kontrol etmem lazım ediyorumda zaten başıboş bırakılmaz

• Bende erkek ablasıyım da Allahtan kardeşim saygılı bende çocuk annesiyim gibi söyledim sjsjsj :D

• 3ay

Gerizekali ya sen bu kafayla nasıl evlenip hayat kuracaksin ya ayıp ayıp bir de kendini buna mecbur hissediyor yok her şeyi kontrol altına almam lazımmış falan geç bunları sen bu kafayla...

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu yapman doğru mu sence? Ben telefonumun karıştırılmasından nefret ederim ve sırf sizin yüzünüzden ben sevgilimle rahat rahat konuşamıyorum. Bu ülke özgür bir ülke dersiniz, icraata gelince git ablanın telefonunu karıştır yazık kardeşim size yazık

5|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Bu durum her ne kadar sevinç sebebi olarak görülse de, ablanız geride kanıt bırakacak kadar saf değildir muhtemelen..

2|0
    0|0
  • Umarım senin sevdigin ya da sevecegin kızın abisi kardeside bu durumu ona gerçekleştirir belki o zaman yaptığının ne büyük haksızlık olduğunu anlarsın

5|0
    0|0
  • Olabilirde yani ne var bunda olsa ne yapacaktın ne diyecektin ablana

0|0
    0|0
  • Bizim ne yapmamiz gerekiyor peki. Takdir mi edelim.

2|0
    0|0
  • ayip etmissin

2|0
    0|0
  • Delisin

0|0
    0|0
  • Ayıp ayıp :))
    Sevgilisi olsa bile hakkı değil mi? :)

0|0
    0|0
  • özel özel özel nokta.

0|0
    0|0
  • Bende oyle bir model sifre varki kime gostersem cozemiyor on defada ksjsj ablanada bunu iletmek lazim parmak izide neymis😀

0|0
    0|0
  • Sen var ya sen!!!👊

0|0
    0|0
  • Alkış gizliye

0|0
    1|0
  • İçin rahatladiysa ne güzel

0|0
    0|0
  • Belki silmistir

0|0
    0|0
  • Olsa ne yapıcaktın ki

0|0
    0|0
  • peki aynı şeyi ablan sana yapsa hoşuna gider miydi?

0|0
    0|0
  • he iyi bok yemişşin

0|0
    0|0
  • Hm çok iyi yapmışsın hayır varsa var yani bundan sana ne 😃

0|0
    0|0
  • Ayıp yapma bidaha

0|0
    0|0
  • Yaptığın çok yanlış ve mesajları silmiş ve fotoğraflarıda başka yerde depoluyor olabilir

0|0
    0|0
  • Ablanın telefonu karıştırılmaz ayıp

0|0
    0|0
  • Zekice... Bu başlık sayesinde epey cevap ve puan alırsın ;)

0|0
    0|0
  • Orda ablanın çıplak fotografini da gorebikirdin ya da p*rno izlediğini de. O zaman ne yapacaktın. İnsanların özelini karıştırmayın. O saklamissa siz araştırıp ortaya cikarmayin. Bu çok yanlış. Ömür boyu unutulmaz ve iletisiminize zarar verir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...