Ailemle nasıl anlaşırım? nasıl ikna ederim?

Merhaba arkadaşlar , direkt konuya girmek istiyorum. asla hiçbir mezhepi felan kötülemek istemiyorum. bu yüzden isim vermeden anlatacağım. annem ve kız kardeşim bu konuda anlayışlı ama babam ve abim anlayışsız. Ben aileme göre çok ama çok daha bir dindar kafadayım. yemeğide elle yiyorum. elle yemek sünnettir ayrıca. anlayacağınız bu derece dindarım. seneye camiye gidiyorum zaten ama tesettüre girmek istiyorum. bana kalsa çarşafa girerim ama okul durumuda buna müsait değil. siyasi görüşümde farklı dediğim gibi görüşler uyuşmuyor. Babamla bu konuda anlaşmak istiyorum bana kızıyor. dinimi yaşayamıyorum ailem yüzünden. evden kaçmayı bile düşündüm ve sanırım yapacağım. ne yapmalıyım? siz ne yapardınız? neler düşünüyorsunuz? lütfen rica ediyorum küfürsüz ve yargısız yorum yapın.

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• bildiğin yoldan şaşma evden ise sakın kaçım felan deme sen şu an bir imtihandan geçiyorsun Rabbim gönlüne göre istediğini versin baban ve abin için ise bol bol dua et... benim kardeşim ben bugün kapanaam dese gerçekten cok mutlu olurdum bir kaç defa sööyledik ama henüz hazır değilim diyor inş onada nasip olur.

1|0
    0|0
  • Helal sana be helal allah yolunu acik etsin bu yoldan dondurmesin kardesim allah ailene hidayet versin anlayid versin oyle aileden bu yolu bulmani tebrik ediyorum

1|0
    0|0
  • Sonun kötü, seni her türlü mezhep tarikat celbedebilir.

0|0
    0|0
    • hanefilik ve sünniliğe sempatizanım zaten. sonum kötü değil , doğru yoldayım. sizin sonunuz kötü.

• Pek sanmıyorum. Herşeyin fanatikliği kötüdür.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...