Karsi cinsten hoşlanma duygularımız olmasaydı hepimiz bilim insanı olurduk?

Karsi cinsten etkilenmenizi sağlayan hormonlarınızın olmadıgini düşünün. (sevgi demiyorum o çok ayrı bir şey) İnsanlar bilime daha çok yonelmez miydi? Daha kültürlü insanlar olmaz mıydık? kendimizi beğendirme derdimiz yok, bakıyor acaba aşık mı, uzun mesaj yazdı kesin bana ölüyor, bu kız bana bakar mı, acaba nasıl biri dur şunu stalklayayım, o kız kim onu da stalklıyayım, acaba nasıl kızlardan hoşlanıyordur, of şu kız yanımda olsa neler yapardım, acaba hangi mekanlarda takılıyor böyle düşüncelerle kaybettiğimiz vakit o kadar çok ki. sizce karşı cinsten hoşlanma duygularımız olmasaydı dünya daha da ilerlemez miydi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Muazzam tespit

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim 😘

• Ve farkinda misin ayni zamanda bilimin ileride oldugu bolgelerde genellikle insan iliskilerinde baskici toplum yapisi yok olmus durumda. Baski uygulandikca ters teptiginden bizse bunlarla debeleniyoruz.

• Kesinlikle. Baskının her türlüsü cinayet gibi bir şey, düşünce cinayeti. Zamanla o Insan da baskıların kölesi olup gördüklerini mutlak doğru kabul ediyor. ilerde "acaba yanlış mıdır" diye düşünemeyecek kadar uyuşuyor beyni

Erkekler Ne Diyor 2

• Kesinlikle uzun zamandır ben de düşünüyorum bunu.

1|0
    0|0
  • Ben kesin şu an proftum...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ilerlemezdi yine. Sorun kafalar. Eğer o Sığır kafaların geri dönüşümü olsaydı ve yerine bilinçli beyinler gelseydi o zaman bilimden tut Dünyayı kurtarmaya kadar giderdi

1|0
    0|0
    • Doğrusun ama yine de ilerlemez miydik. Nice cin gibi kızlar, erkekler aşk meşk uğruna vaktini yiyor ah bir önüne baksalar

• Korkunç bir şekilde haklısın 👍🏻😅

• Ahaha teşekkür ederim:D

• Bilim insanlarının aseksüel olduğunu da nereden çıkardın? Her şey insanda biter. Bunlar sadece bahaneler.

1|0
    0|0
    • Bilim insanları zaten bu duygularını çok iyi şekilde bastirabiliyorlar

• Evet ben genel için konuştum herkes dizginleyemeyebilir

• O konuda haklısın. Biraz disiplin gerekiyor.

Yükleniyor...