Türbanlı bayanlar?

Türbanlı bayanların makyaj yapmasını, çevresinden ilgi çekecek derecede kokular sürmesini, topuklu giymesini vs doğru buluyor musunuz? Şahsen ben bulmuyorum

0|2
15|15

En İyi Erkek Görüşü

• ben turban takanalrı dogru bulmuyorum zaten kapanınca musluman olunmuyor dının emırlerı sadece kapanmak mı acaba

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Açık kızlardan daha çekici ve seksi giyinip çıkıyolar.. çok dar giyip göğüs kalça ortaya atıyolar çoğu.. tek fark baştaki örtü...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Doğru bulmuyorum. Sadece Türban takmak tesettüre girmez.

1|0
    0|0
  • onların yaptıgı zaten dikkat çekmek üstü kapalı altı kerane diye bir sözmz var :)

2|0
    0|0
  • Doğru olup olmadığı konusunda ayet varken aksini düşünmek şirktir elbette doğru bulmuyorum

1|0
    0|0
  • Türbanlı olabilir ama yine de kadın sonuçta. Yapsın nolcak kadınlar makyaj yapabilir

0|0
    1|0
  • Dinen doğru değil. Onun dışında onun giyimi kimseyi ilgilendirmez.

2|0
    0|0
    • Ama sadece türbanlı olanların değil, türban takmayanlar için de bu durum aynı. Yani başlıkta türbanlı tabirini kullanmanıza anlam veremedim açıkçası.

• Kesinlikle. bu sekilde bir algi yaratmaya calisilmis resmen

• Kesinlikle bulmuyorum dini tesettürlü güzellik olarak kullaniyolar

1|0
    0|0
  • Herkes kendine ne yaparsa ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Herkes istedigi gibi giyinsin dogru veya yanlis sizene

0|0
    1|0
  • Türban degil o baş örtüsü türban kemalistlerin uydurugu bir kelimedir türkçede türban yok dinen günahı yok ojenin makyajın gelenekle alakalı

0|0
    0|1
  • tesettür dikkat çekmemek tir = )

0|0
    0|0
  • her şeyin fazlası zaar

0|0
    0|0
  • Bende öyle

0|0
    0|0
  • Bence iyi bir şey geri olmasınlar ne diyorsun carsafamı girsinler yani
    modernliğe atılmıs bir adım olarak görüyorum

0|0
    1|0
  • bulmuyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Dogru degil tasvip etmiyorum

1|0
    0|0
  • Kesinlikle bulmuyorum

1|0
    0|0
  • Bulmuyorum boş boş kafanı kapatmanın anlamı yok o zaman

1|0
    0|0
  • Doğru bulmuyorum zaten bu tür kapalılardan herşeyi bekliyorum

1|0
    0|0
  • Ya herkes kendinden mesul arkadasim acik bir bayan nasil kendini desifre ediyorda tepki gormuyorsa makyaj yapmakta onun tercihi

3|0
    1|0
  • Doğru değil.

1|0
    0|0
  • Makyak yapsin ama dozunda. Bazilari asiri abartiyo. Dar elbiseler giyiyorlar heryeri ortada. Onlarin yerine ben rahatsiz oluyorum. Dozunda makyaj yapip duzgun diyinenlere lafim yok.

0|0
    0|0
  • türbanlı bayanlar allah için kapanır. hoş güzelde abartıda hoş degıl bence hafıf bır bb krem bıraz sakın koku olabılır. topukluyu sevmem ama ses cıkarmayan kalın topuklar gayet hoşş.:ddd

0|0
    0|0
  • Bende kapalı biri olarak doğru bulmuyorum. Zaten sirf oyleleri yüzünden kapalilarin adı çıkıyor. İnsanlar kapalı olmayi çok yanlış biliyor 😑 Eğer kapaliysan bazı şeylerden vazgeçmen lazım.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum ama gelmiş kadın dediğin makyaj yapar diyen kapalı bayanlar var çok komik geliyor. Allah ıslah etsin ne diyeyimm

• Doğallık en güzeli diye dusunuyorum. Aman ya makyaj yap yap nereye kadar. Cok sacma.

• Bu site teseddurlulerle kafayı yemiş size ne milletten her insan günahını kendi çekicek sonuçta?

0|0
    0|0
  • istediğini yapar. Size mı sorucak nasıl giyinceğini.

0|0
    0|0
  • Eskiden güvenilir buluyordum kapalilari ama şimdi sıradanlar benim için

1|0
    0|0
  • benim doğru bulup bulmamın bir önemi yok RAbbim nasıl bulur burası önemli

0|0
    0|0
  • Abartmadığı sürece karşı değilim. Kapalı biri sırf erkeklerin dikkatini çekmek için makyaj yapıyosa o tabi ki yanlış ama sevdiği için yapıyosa sorun yok hafif bir makyaj yapabilir. Ya da topuklu giyebilir bunda bir şey yok. Ben dapdar tayt giyen yakası oldugu gibi açık olan sözde tesettürlüler de gördüm onlar gibi olmuyosa sorun değil bunlar bence

0|0
    0|0
    • Sevdiği için makyaj evde, eşine yapilir dışarda değil. O zaman milletin bakmasını göze alcak topuklu ayakkabı da öyle

• @Şiirkız Ne alakası var topuklu demek ne demek? Seks çağrıştıran bir şey mi ayıp bir şey mi? Belki boyu 1.50 uzun görünmek için giyiyo? Bu kadar da abartmayın bazı şeyleri. Ha tamam siz karşıysanız giymeyebilirsiniz ama bir kadın olarak topuklu giyen tesettürlü kıza kötü gözle bakıyosanız erkekler nasıl bakar kim bilir

Yükleniyor...