Siz de orada burada el ele çiftleri görünce kötü hissediyor musunuz?

Ben kötü hissediyorum. Sevgilim yok. Lanet olsun böyle hayata. Keşke çift halinde dışarı çıkmak yasaklansa da rahat rahat gezebilsek. Sağımız solumuz her tarafımız çift halinde gezen heriflerle dolu. Dışarı çıkmaktan nefret eder hale geldim artık...

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben insanlara pek dikkat etmem gorsemde onlarin yaricapini hesaplarim sanirim degisik bir insanim

0|1
    0|0
    • 3ay

Kullanıcı adı yorum uyumu :D Matematik mi okuyorsunuz yoksa? :D Çıldırmışsınız yarıçaplar filan :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla 5 senelik ilişkim var bir kere bile sokakta gezdiğimizi hatırlamıyorum hele de el ele.. birimiz önde birimiz arkada yabancı gibi yürüyoruz. Çünkü bulundugumuz il oldukça küçük ve çok tanınan bir ailenin kızıyım. Göz önünde olmak o kadar zor ki.. ben de imreniyorum doğrusu el ele dolaşanlara :)) Şimdi içimizde ukde oldu evlendiğimiz zaman yapışık ikiz gibi gezicez :)

0|0
    0|0
  • Pislikler

0|0
    0|0
  • Hayır ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Biz sap olarak tatliyiz bence😌

0|0
    0|0
    • gel sevgili olalım :)

• 3ay

Zor dedim serseri veya psikopat falan demiyorum ya aslında zordan kastım her önüne gelene yüz vermeyecek tipi için değil karakteri için sevecek bir erkek

• 3ay

Tamam anladım ben seni açıklama yapmana gerek yok.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...