Geçmişimle hesaplaşmak yardım eder misiniz?

Merhaba arkadaşlar, bu cumartesi ailemle birlikte eski yaşadığım şehrime gidicez. Günübirlik olucak sabah 10-11gibi gece geç bir saate kadar tüm gün benim olucak onlar düğün için gidicek ve beni de serbest bırakacaklarr. aynı yerde doğup büyüdüğüm çocukluk arkadaşım ile gezicez bütün gün. Eski anıları hatırlıycaz eski dostları görücez kısacası eskiden nasılsa hiçbirşey olmamış gibi öyle bir gün yaşıycaz..

Kesinlikle gidicem kendime söz verdim kaçmıycam. Ben burda bazı hatalar yaptım ama hatasız insan olmaz. Önce kendimi affetmem lazım kendime gelmem titremem lazım bunu için bana yardım eder misiniz ne yapabilirim?

Arkadaşlar bu arada biz babamın işi yüzünden taşındık ben 12 yaşındayken. şu an 18 yaşındayım lise son a başlıycam, arkadaşlarımdan çevremden ait olduğum yerden herşeyden kopalı 6 sene oldu bu süre içinde 1-2 defa gittim görmeye. ilkinde 10 tane kadar arkadaşımla buluştum ayrıldığımızdan 1 sene sonra gittim yani 13 yaşında falandım, gezdik dolaştık ama sonra 3-4 yıl sonra gittim ve sadece bir arkadaşımda kalmaya o bahsettiğim çocukluk arkadaşım a. Şimdi tekrar gidicem cumartesi günü ama korkuyorum

En son geçen sene gittim ama kimseyi görmedim zaten istemedim neden bilmiyorum belkide korktum onların değişmesinden benim değişmemden korktum...

Arkadaşlar size yalvarırım bir çıkış gösterin artık dayanamıyorum..

Güncellemeler:
3ay Öyle bir yerdeyim ki.. Araf dedikleri bu olsa gerek..
3ay Güncel!

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...