Nasil etkilenirsiniz?

Guzel kiz gorunce erkekler ne hisseder?

Güncellemeler:
Arkadaslar bir arkadasla konusma var asagida onu okuyup bana yorumlarinizi yazarmisiniz
Bir dakika bir kizla goz goze bakistiysan ve arada mesafe varsa mal gibi ole kaldiysaniz sadece birbirinize baktiysaniz bu erkegin etkilendigi anlamina mi gelir kizi begendigi anlaminami

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• uzun uzun bakarlar

0|0
    0|0
    • 1 dak boyunca bakisiyosaniz bu nedemek lutfen yukardakileri okynda yorumyaplin daha bidaha yazamicam

Erkekler Ne Diyor 7

• Egoisttir bu :))

0|0
    0|0
  • Güzel kız yok ki göreyim

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey hissetmem

0|0
    0|0
    • Bir dakika bir kizla goz goze bakistiysan ve arada mesafe varsa mal gibi ole kaldiysaniz sadece birbirinize baktiysaniz bu erkegin etkilendigi anlamina mi gelir kizi begendigi anlaminami

• Etkilenme degil tabikide bir sey olurdu cinku aranizda bisey gecti o bana yavas yavas geldi o an ve biz hala bakiyoduk birbirimize evet o an oleydi ama bir erkektw olsan sevgilinde olsa bni her gordugunde bna her baktiginda o an givi gelmezmiydi cunku gozunu kacirmadan 60 saniye bakiyo bu iater istemesede aranizda bir reaksiyon olusturmazmiydi

• Sizin aranızda reaksiyon oluşabilir ama ben de oluşmaz

• Tarfi zor

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey

0|0
    0|0
  • Eger sevdigim kiz varsa ona bakmam baksam bile birsey hissetmem oradan uzaklasirim😉

0|0
    0|0
  • İçim gider eririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...