Arkadasinizin ihanetini yakalasaniz nasil tepki verirsiniz?

Beraber calistigim yakin is arkadasimin bugün müdürün odasina gittigini gördüm. Kendi ismimi duydum içerden ve bişey beni durttu sanki. Normalde hic huyum değildir dinlemek. Ama hakkimda ne konusuyorlar diye gidip kapiyi dinledim. Kameralarin az gorecegi bir yerde durup dinledim. Yakin arkadaşım gibi görünen insan benden nefret eder gibi konuşuyordu Müdüre yalakalik yapiyordu. Mudire hanimla ben hic birbirimizi sevmeyiz bunu herkes bilir. O da beni mudure karsi kotuluyordu ve kendisine daha cok mesai parasi yazilmasi gerektigini kendisinin daha cok çalıştığını ve hatta benim fetocu olabilecegimi bunun için arastirma ve sorgu yapilmasi gerektigini benim aptal ve akilsiz oldugumu biraz agzim aranirsa agzimdan kacirabilecegimi bu yuzden beni konusturmasini tavsiye ediyordu. inanilmaz şeyler soyluyordu kulaklarima inanamadim. Ki kendisi benim fetocu olamayacagimi en iyi bilenlerden hatta kendisi icin korkuyordu endiseliydi ben de ne korkuyorsun kusuru olan korkar dedigimde oyle deme kurunun yaninda yas da yanabilir ortalik karisik derdi. Çok endiselenirdi. Bense hic umursamiyordum benim alnim açık ne korkcam be diyordum. Bide bu benim dostum gibi davranirdi. Meğer insanlar ne kadar da ikiyuzluymus. Müdür senin mesaini kesiyor onu sikayet et diyen kişi mudure gidip benim mesaimin kesilmesi gerektigini soyluyor. benim bir basbelasi oldugumu soyluyor. Kurumdaki gorevde yukselme sinavina girip yukselmeyi haketmedigimi bunun cok agrina gidecegini benim tembel biri olduğumu ve eger mudur olursam kotu olacagini bunu hic istemedigini soyluyordu.
Odadan cikip benim yanima geldiginde bana gulumseyip dost gibi konusmaya devam etti. Bense onu alkisladim ve suratina tukurmek istiyorum ama degmezsin sen ikiyuzlu bir namertsin dedim. Butun konusmalarini dinledim dedim. Kivirmaya calisti ve sen bilirsin deyip gitti baska odaya.
Bundan sonra ona nasil davranip burnundan getirmeliyim? Siz olsaniz ne yapardinuz?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• İşini yap onu gördükçe gülümse ama onla muhattap olma başkalarıyla sohbet ederken ya da işini yaparken eğleniyormuş gibi yap ve gülümsemeni kaybetme delirip şikayet etmek için daha fazla açık arayacak ve sen müdirene bir fırsatta o kişinin seni şikayet ettiğini duyduğunu ama nedenini söylemediğini belirt bir sorun varsa lütfen paylaşın de müdirenin gözünde onu şikayet etmemiş olursun için de rahat olur ama o kişi müdirenin gözünde yalaka ve fırsatçı durumuna düşer böyle aklınca prim yapmaya çalışan kaypak çok var

1|0
    0|0
    • Müdürle biz düşman gibiyiz mudur de benim kuyumu kaziyor ama basaramiyor hatta ankaraya yazi yazmis surgun edilmem icin ama red cevabi gelmis.
      Bu ikiyuzlu insani faceden cikarsam mi yoksa cikarmayip hava mi atsam?

• Hiç kale alma çıkar kendine ordan bir konu bulmasın müdür seni şikayet ettiyse sende etrafındakilerle diyaloğunu geliştir ve hem müdürden hem o kişiden kurtul sonuçta o da işçi ama o kişiyi hiç umursama sen neşeli ve başkalarıyla samimi oldukça o ceza çekmeye devam edecek seviyesi gittikçe düşecek böylelikle

• Bulduğun her firsatta onu göm alay et ve ez tabiki tum yazdiklarini okumadim goz gezdirdim sadece ve bunu oldukca hak ediyor bam teline bas devamli yuzune carp anca hincini alirsin

0|0
    0|0
    • Onu kucumseyecegim ve dalga gececegim artik

• Bunu hissettirmen lazim bu cok onemli 😄

• Ve altta birisi çok çaliş demiş bu ülkede çok çalişanin durust ve ahlakli her zaman emeğinin karsiligini alacagina ve kazanacagina inaniyo musun? 😂

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok çalış ve başarı eminim onun en çok kiskanacagi şey olacak işine neşe kat ve hakkinla kazan 👍😊

0|0
    0|0
    • Bu biraz zaman alir ama benim acil hincimi almam lazim

Yükleniyor...